!KONKURS! WinUtilities Professional Edition !GIVEAWAY!

Status
Zamknięty.

Naits

Bardzo aktywny
Dołączył
7 Wrzesień 2010
Posty
932
Reakcje/Polubienia
6
box4.png


Do wygrania jest 10 licencji do programu WinUtilities Professional Edition 9.9
10 licenses for WinUtilities Professional Edition 9.9 to win!

Zasady :

Proszę napisać komentarz dlaczego chciałbyś wygrać program WinUtilities Professional Edition
Konkurs zakończy się 13.11.2010
Licencje zostaną rozlosowane za pomocą random.org.

Rules :

Please write a comment why would you like to win WinUtilities Professional Edition
Comments only in Polish or English.
The giveaway ends on 13.11.2010
Winners will be selected randomly by random.org.


!!! POWODZENIA/GOOD LUCK !!!
 

boniaszek

Bardzo aktywny
Dołączył
9 Wrzesień 2010
Posty
136
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
Chciałbym wygrać ponieważ jest to najlepszy program do optymalizacji systemu i warto go mieć zainstalowanego na swoim PC-cie
 

sebastian1988

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Październik 2010
Posty
190
Reakcje/Polubienia
0
WinUtilities Professional Edition 9.9 jest istnym ewentementem na rynku. Zapewne skrzyczycie mnie że bredzę:p Ale napisze wam czemu tak uważam.
Akurat jetem kilka dni po świeżutkim formacie dysku. Zawsze używałem do konserwacji naszych okienek Programów jak Tune Up czy Ashampoo WinOptimizer ale ostatnio coś mnie tkneło i wybrałem WinUtilities 9.91 Free Edition. Co mi zaimponowało w nim?

Bardzo dokładny skaner i defragmentator rejestru - to naprawdę daje radę - Cclcener skanując nic nie znajduje.
Optymalizator ramów - kurde chyba to działa, sceptyk ze mnie był.
Mechanizm dokładnego usuwania plików, wyszukiwania na dysku duplikatów i prostego przywracania skasowanych plików.... fajnie i przejrzyście to działa, szuka i szuka i znałazł łacznie 341 duplikatów na nowej instalce? Niezły.
Posiada moduł odinstalowania - nie jest to revo - ale czekajcie, efekt jest identyczny - zero pozostałości po odinstalowanym sofcie.
Jest moduł 1-Click Maintenance który jest i w produktach Ashampoo i Tuneup ( ma inną nazwę) działą identycznie -robi wszystko za nas, sktutecznos optymalizacji oceneie po paru tygodniach. A czemu chce wersje pro? Producent mówi "wersja pro posiada funkcję zabezpieczania dostępu do wybranych plików wykonywalnych oraz planowania harmonogramu zadań do wykonania" Ten aspekt sprawi iż naprawdę możemy ładnie "ułożyc" sobie system zaś nikt nam nic nie zmieni:)
Pozdrawiam
 
V

vhick

Winutilities Professional is a powerful utilities to teak and optimize your system, with the set of tool include in it, it is a one time shop for your optimizing task. It includes 20 powerful tools to maximize the potential of your system.

Thank you for the giveaway!
 

joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
129
Miasto
Szczecin
Chciałabym wygrać WinUtilities Pro, bo uważam, że to bardzo dobry program do optymalizacji kompa. Składa się z wielu przydatnych modułów, wykrywa najwięcej błędów w rejestrze i bardzo szybko wykrywa wadliwe skróty. WinUtilities to jeden z moich ulubionych programów do optymalizacji kompa. Jest niezawodny i dlatego chciałabym go wygrać. :)
 

abi4

Świeżak
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
18
Reakcje/Polubienia
0
No cóż, aby się nie powtarzać , WinUtilities Professional Edition ,jest to program który powinien mieć każdy ,kto lubi porządek i optymalnie skonfigurowany system.Gorąco polecam i próbuję po raz kolejny,powodzenia wszystkim życzę.
 

Boyfriend

Świeżak
Dołączył
18 Październik 2010
Posty
11
Reakcje/Polubienia
0
Thanks Naits for giveaway :) I want to participate too. I need WinUtilities Professional due to following features:
-startup cleaning
-exe protector
-shortcut fixer
-registry backup and restore
-file splitter

Regards!
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Dobry a może najlepszy z programów tego typu,ale jeszcze trzeba mieć szczęście aby być w jego posiadaniu.A nuż się uda.Zyczę wszystkim szczęscia.
 

Artur

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
139
Reakcje/Polubienia
0
WinUtilities to jedyny program z grupy tzw. narzędzi do optymalizacji Windows który jeszcze nigdy niczego mi nie uszkodził w systemie . Szczególnie przypadło mi do gustu w grupie bezpieczeństwo narzędzie - Niszczyciel plików , od niedawna dostępne jest spolszczenie więc poruszanie się po programie nie stwarza najmniejszych problemów. Używam go już 3 lata i obecnie jest to jedyny program tego typu na moim komputerze , korzystam teraz z wersji free ale nie ukrywam że mam wielką chrapkę na wersję pro - może tym razem się uda .
 
A

Anonymous

Co mi szkodzi, napisać można , a co do wygrania ? różnie bywa.
Mimo,że producentami są żółci azjaci to program radzi sobie znakomicie z utrzymaniem porządku w systemie.@sebastian1988 opisał sporo jego zalet w wersji pro.Program od sprzątania po przez zmianę ustawień systemowych, optymalizację internetu,defragmentację dysków(to akurat lekko kiepskie) i rejestru przyśpiesza wyraźnie działanie naszego systemu.W sumie wersja pro posiada funkcję Planowania zadań ,która nie występuje za free.Używam tego programu od dawna i polecam .Kwaskowski walnął do niego spolszczonko , więc bezproblemowa obsługa.
pozdrawiam
 

jerzy601

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Wrzesień 2010
Posty
187
Reakcje/Polubienia
56
co mi szkodzi moze sie uda ?Biore udzial w konkursie na ten program bo to jest bardzo dobry program do otymalizacji systemu.Posiada funkcje 1-clik i wszystko zoptymalizowane ,ponadto bardzo dobry defragmentator ,usunie wszystkie niepotrzebne pliki jak rowniez odinstaluje nie chciane programy i po nich wszystkie pozostalosci .Mam nadzieje ze sie uda.Chociaz bedzie nie latwo. Pozdrawiam . :)
 

cosme

Świeżak
Dołączył
18 Październik 2010
Posty
23
Reakcje/Polubienia
0
Nice giveaway Naits. Please count me in.
I'd like to win winutilities professional edition because it has nice features like exe protector, enhanced system fixing and optimizing and automated disk defragmentation.
Thanks
 

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
YL Computing, Inc. - WinUtilities Professional Edition 9.9
Program świetnie się spisuje szczególnie jeśli chodzi o opcję zachowania prywatności - pozwala na skuteczne pozbycie się wszelkiego rodzaju "śmieci" z komputera, optymalizuje , usprawnia użytkowanie, pozwala edytować w przystępny sposób "autostart" i rejestr... Brzmi to banalnie, ale robi to naprawdę dobrze ...
Tym bardziej z wielką ochotą wezmę udział w tym konkursie, że wg mnie to jeden z tych programów, które są godne polecenia ... :)
 

almazaha

Bardzo aktywny
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
166
Reakcje/Polubienia
1
Witam!
Jest to bardzo dobry program przyspieszająco - czyszczący system. W przeszlości korzystałem z jakiejś wersji serii 9... Jednak gdzieś mi się zapodziała licencja. Program ppotrzebuje niewiele pamięci do pracy w trakcie czyszczenia. Można powiedzieć, że nic system "nie odczuwał" (brak spowolnienia). Jeżeli jest obecnie szansa wygrania licencji, to chetnię się pisze na konkurs. Może się uda wygrać świetny programik czyszczący system ze śmieci. Wielkie dzięki dla Admina!!!
 

kerimex

Świeżak
Dołączył
30 Październik 2010
Posty
13
Reakcje/Polubienia
0
Program jest dobry i skuteczny w optymalizacji systemu operacyjnego. Kiedyś był Norton Utilities, później Norton System Works a teraz WinUtilities. Mam nadzieję, że zdobędę licencję.
 
Status
Zamknięty.
Do góry