Konkurs! Zemana AntiMalware Premium

Status
Zamknięty.

win98

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Marzec 2011
Posty
369
Reakcje/Polubienia
50
Zemana AntiMalware Premium - Mam komfort używania mojego laptopa ponieważ posiadam jedną licencję ta ten program.
Nigdy nie miałem żadnych problemów z współdziałaniem tego programu z pozostałymi programami zabezpieczającymi.
A sama Zemana AntiMalware Premium już kilkakrotnie uratowała mi ... no wiecie co ;) Chciałbym wygrać jedną licencję ponieważ mam w domu trzy komputery, a jak wspomniałem licencję mam jedną na program który darzę pełnym zaufaniem.
Dziękuję za konkurs.
 

wwd

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Styczeń 2012
Posty
362
Reakcje/Polubienia
257
Dziękuję koledze angellomichel387 za zorganizowanie konkursu :)
Zemana AntiMalware Premium to jeden z najlepszych programów zabezpieczających komputer przed złośliwym oprogramowaniem.
Doskonale uzupełnia ochronę programów antywirusowych, które nie radzą sobie z wykrywaniem niektórych szkodników.
Dodatkowo ochrona w czasie rzeczywistym, skutecznie podwyższa poziom bezpieczeństwa.

Z powodzeniem używam tego programu i cieszę się, że mogę powalczyć o licencję, która bardzo mi się przyda.
 

dinosaur07

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Marzec 2016
Posty
125
Reakcje/Polubienia
300
Thanks for the giveaway angellomichel387 This software is very good as a second opinion malware scanner well designed to rescue our computers from malware that might have infected our PCs despite all the security measures taken. Furthermore, it bypasses malware infections to perform a thorough scan, and cleans even the most advanced threats like rootkit and stubborn malware. Count me in to win a license for this software.
 

LGG

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Grudnia 2011
Posty
756
Reakcje/Polubienia
21
Bardzo dobry dodatek do antywirusa,który wypada mieć na komputerze.
Zgłaszam udział w konkursie.
Dziękuje i pozdrawiam
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Używam programu z promocji w wersji pod marką Watchdog Anti-Malware. Jestem zadowolony z działania programu jako uzupełnienia swojego antywirusa. Bardzo dobrze współpracuje i jest w pełni kompatybilny z moim programem antywirusowym. Cenię sobie program za szybkość działania i zastosowaną technologię skanowania w chmurze przy wykorzystaniu innych silników skanujących przy napotkaniu nieznanego pliku. Program wykazuje się małą ilością błędnych komunikatów. W niedawnych testach MRG Effitas 360 Assessment & Certification program wypadł na tym samym poziomie co Hitman Pro, jeżeli chodzi o szybkość działania i skuteczność automatycznego blokowania zagrożeń. Niedługo kończy mi się okres promocyjny, więc chętnie przedłużyłbym licencję.
 

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2254
Reakcje/Polubienia
311
Miasto
okolice internetu
Czeszę się (byle czym), gratuluję pozostałym szczęśliwcom i spieszę z PW
 

dinosaur07

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Marzec 2016
Posty
125
Reakcje/Polubienia
300
Thanks and congrats to the other winners! :ok
 

www

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
15 Wrzesień 2012
Posty
362
Reakcje/Polubienia
11
Gratulacje dla zwycięzców :)
 

LGG

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Grudnia 2011
Posty
756
Reakcje/Polubienia
21
Dziękuje i gratulacje dla pozostałych szczęśliwców !!
 

Leszek55

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
232
Reakcje/Polubienia
240
Gratulacje wygranym-miłego użytkowania softu...Pzdr!
 

tarekma7

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Kwiecień 2016
Posty
184
Reakcje/Polubienia
347
Thanks a lot and Congratulations to the other winners
 

sowa2

Wygadany
Dołączył
22 Wrzesień 2015
Posty
85
Reakcje/Polubienia
15
Wygrałem cieszę się niezmiernie.Gratuluję pozostałym
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Dzięki :dziękuję i graty... :)
 

win98

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Marzec 2011
Posty
369
Reakcje/Polubienia
50
Gratulacje dla wszystkich zwycięzców :hura
 
Status
Zamknięty.
Do góry