Konkursy ! / Giveaways AirVPN

wcpicker

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Grudnia 2012
Posty
954
Reakcje/Polubienia
121
Miasto
Łódzkie
Dziękuję za zorganizowanie konkursu
AirVPN przyda mi się bo nie mam w tej chwili żadnego programu tego typu,
do udziału w konkursie zachęca mnie również brak limitów pobierania.
 

grr

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
548
Reakcje/Polubienia
96
Thanks for the giveaway.

"why you want to win a license?"
I want to win PVN to access blocked sites. Also Minimum allocated granted bandwidth: 4 Mbit/s download + 4 Mbit/s upload which is way much of other VPN providers. Also it supports torrents.

Thanks,
Grr
 

dinosaur07

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Marzec 2016
Posty
125
Reakcje/Polubienia
300
Thanks a lot for the giveaway, angellomichel387. AirVPN is a very good VPN suitable for any privacy issue, perfect for unblocking various geo-restricted content. Count me in also. Thanks,
 

tarekma7

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Kwiecień 2016
Posty
184
Reakcje/Polubienia
347
Thanks a lot for the giveaway. It will protect my privacy and security, helps me to surf anonymously, circumvent censorship and georestriction. In addition, it is easy to use with many servers available and good speed. The high encryption level offer you good security
 

krktch

Świeżak
Dołączył
18 Wrzesień 2015
Posty
19
Reakcje/Polubienia
7
Dzięki za świetny konkurs. Chciałbym wygrać ten program ponieważ jest obecnie jednym z najlepszych VPN na rynku. VPN zwiększa poczucie prywatności i pozwala spokojniej korzystać z Internetu. Brak limitu transferu w AirVPN jeszcze bardziej poszerza mozłiwości jego użytkowania :)
 

decimus

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
24 Wrzesień 2014
Posty
665
Reakcje/Polubienia
89
Jeden z najlepszych VPN dostępnych na rynku zapewniający dużą ilość serwerów oraz nielimitowany transfer. Pozwala chronić prywatność w sieci oraz zapewnia dostęp do stron zablokowanych w danym regionie.
Dziękuję za konkurs.
 
3

3e6-16hn

Thank you for this giveaway! I would like to win license for airvpn because I will be using it to bypass block sites here in my country. Airvpn is also good for torrent downloading, using this vpn will improve my privacy and security.
 
A

acemnr suvwxz

I want to win cause
AirVPN encrypt the connections with high level encryption & obstruct ISP or anyone to spy on your communications.
I can surf anonymously, browse blocked websites or contents, bypass georestriction, etc.
I like its no logging policy, no speed limit, many servers, etc.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

genxu

Świeżak
Dołączył
8 Maj 2017
Posty
34
Reakcje/Polubienia
10
AirVPN is a excellent VPN, it can help me to see the outside world on the internet. That's all. Thank you a lot!
 

mar.743

Świeżak
Dołączył
18 Listopad 2015
Posty
38
Reakcje/Polubienia
8
Aktualnie szukam jakiegoś dobrego VPN-a, dzięki któremu można będzie korzystać z zablokowanych stron, uchronić się przez inwigilacją, zmienić IP w razie potrzeby. AirVPN ma bardzo dobre opinie, ponadto - na czym bardzo mi zależy - oferuje dużo lokalizacji do wyboru. Chętnie bym przetestował ten VPN. Dlatego biorę udział w konkursie.
 
F

fullm

As one of the most excellent VPN, AirVPN offers many server functions, which filter traffic connections , protect file sharing , and flee from the trackers. so I need it.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

angellomichel387

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
16 Sierpień 2013
Posty
573
Reakcje/Polubienia
1052
6d2b58e86e7cc2f9med.png

Gratulacje dla zwycięzców :hura
Proszę w ciągu 24 godzin potwierdzić wygraną przez PW
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Gratuluję szczęściarzom. Kolega powiedział mi, że to bardzo dobry vpn, a ja mu wierzę. :)
 
Do góry