KonkursPZD Konkursy ! / Giveaways AirVPN

Status
Zamknięty.

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2183
Reakcje/Polubienia
2555
Miasto
Kraków
No cóż, bez programu tego typu ciężko o jakąkolwiek anonimowość w sieci. Inną sprawą jest bezpieczeństwo podczas korzystania z publicznych hotspotów których jest coraz więcej. Zasadniczo dwa powody dla których chciałbym stać się właścicielem licencji. Wielkie dzięki za konkursiwo @angellomichel387 oraz firmie za licencje. Proszę mnie liczyć do konkursu.
 

mikrowix

Nowy użytkownik
Dołączył
21 Marzec 2016
Posty
0
Reakcje/Polubienia
2
Dobry VPN to w tej chwili świetne narzędzie i bardzo potrzebne moim zdaniem. Przeglądałem funkcje AirVPN i powiem że bardzo przypadł mi do gustu, a gdyby wygrać roczną licencję to byłoby coś...
AirVPN keeps no logs and uses shared IP addresses. ...to jak dla mnie podstawowe kryterium dla dobrego VPN

No monitoring nor logging of your online activities
high level encryption: 4096 bit RSA
A VPN based on OpenVPN
Every protocol is welcome, including p2p.
Nic dodać nic ująć, Ci co wiedzą coś o VPN na pewno wystawią tej aplikacji dobrą opinię.
Życzę dalszego rozwoju bo w tej ofercie jest naprawdę wiele dobrego. Pozdrawiam.
 

mar.743

Świeżak
Dołączył
18 Listopad 2015
Posty
38
Reakcje/Polubienia
8
Aktualnie nie mam dobrego VPN-a, więc chętnie wezmę udział w konkursie. Według informacji na stronie programu AirVPN oferuje dużą liczbę serwerów (ponad 200 lokalizacji w 19 krajach), na czym szczególnie mi zależy. Wiele dobrego też słyszałem o polityce prywatności i działaniu tego VPN-a. Wydaje mi się, że jest jednym z najlepszych na rynku, chętnie sprawdzę, czy tak jest. Dziękuję Autorowi wątku za bardzo ciekawy konkurs.
 

krktch

Świeżak
Dołączył
18 Wrzesień 2015
Posty
19
Reakcje/Polubienia
7
Chciałbym wygrać AirVPN ponieważ jest to bez wątpienia jeden z najlepszych VPN dostępnych na rynku. Potwierdzają to testy i fora o tematyce bezpieczeństwa w sieci. W chwili obecnej mam tylko VPN dostępny w Operze i dlatego taki soft jak AirVPN bardzo się przyda do zwiększania prywatności
 

khanyash

Bardzo aktywny
Moderator
Ekspert
Dołączył
25 Czerwiec 2017
Posty
197
Reakcje/Polubienia
2073
AirVPN, one of the VPNs I like. Simple client and website minus fancy things. It has all the features of a good VPN, no monitoring and logging, strong encryption, no maximum speed limit, p2p support, good number of servers, high performance servers and etc.
I like portable applications and AirVPN has a portable version too.
Users and popular review websites say AirVPN is a superb VPN service.
 
Ostatnia edycja:

dinosaur07

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Marzec 2016
Posty
125
Reakcje/Polubienia
300
Thanks a lot for the giveaway @angellomichel387
AirVPN is one of the most secure VPN client on the market with good servers for a high standard of privacy and annonymity. It has powerful tools for providing the users with the upmost annonymity a VPN software can offer so please count me in to this draw.
Best regards,
 

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
Gdy lata temu zetknąłem się pierwszy raz z VPN-ami, to właśnie AirVPN uchodził za jedną ze wzorcowych usług tego typu. Fakt, że wtedy nie było dostępnych tak dużo tych usług, ale i bez tego zastrzeżenia funkcje ochrony prywatności robiły wrażenie.
Ilością dostępnych krajów w ofercie AirVPN nigdy nie brylował. Jednak tak naprawdę nie ma to większego znaczenia, bo inne rzeczy są ważniejsze. Ten VPN posiada w ofercie możliwość łączenia z serwerem poprzez TOR-a (wtedy AirVPN nie widzi twojego IP). Dawniej to był jakiś tam rarytas. NordVPN też takie coś miał, ale akurat u nich to kiepsko-jak pamiętam-działało. Teraz pewnie więcej VPN-ów posiada taką funkcję. Ot, taka ciekawostka, bo z TOR-a lepiej inaczej korzystać. AirVPN pozwala działac na 3 urządzeniach. Poza tym killswich, brak wycieków WebRTC, możliwość zmieniania portów i protokołów (SSL, SSH) oraz rozbudowane met.szyfrowania. Na każdym z serwerów można korzystać z P2P. Minusem jest lokalizacja siedziby firmy (Włochy), a przez to przynależność do 14 eyes. Spotkałem się jednak z firmowym oświadczeniem, że gdyby jakiś kraj chciał otrzymać dzienniki, to AirVPN wniesie sprawę do Eur.Tryb.Spraw. Dobre i to :winked. Ciekawy VPN, a więc zapisuję się do konkursu.
angellomichel387 za organizację :ok
 
Ostatnia edycja:

Anakondawaz

Nowy użytkownik
Dołączył
8 Listopad 2015
Posty
6
Reakcje/Polubienia
4
Dzięki za konkurs
Bardzo dobre zabezpieczenie prywatności w tych czasach jest przydatne
i tutaj taka gratka AirVPN mi to zapewni
 

decimus

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
24 Wrzesień 2014
Posty
665
Reakcje/Polubienia
89
Jeden z najlepszych VPN dostępnych na rynku. Zapewnia prywatność w sieci - brak logów, silne szyfrowanie(4096 bit RSA), dużą ilość serwerów. Posiada bardzo dobre opinie w necie.
Dziękuję za organizację konkursu.
 

1qaz

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
4 Wrzesień 2010
Posty
551
Reakcje/Polubienia
89
Dlaczego chciałbym wygrać licencję do AirVPN? Za kilka dni wygasa mi licencja (abonament) na inny VPN i dobrze by było coś mieć aby kontynuować bezpieczne i anonimowe surfowanie po necie. Z tego co przeczytałem jest to interesująca usługa. To co mnie osobiście zainteresowało to: brak logów, solidny poziom szyfrowania, nielimitowany transfer. Dziękuję za konkurs.
 

hakah

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Listopad 2013
Posty
338
Reakcje/Polubienia
159
Thanks for the Giveaway!
AirVPN is an Itlalian VPN service which guarantees the provision of top-notch privacy and ensures strong encryption, Perfect Forward Secrecy, shared IP addresses and zero-log policy. It provides DNS leak protection and protect you from Logjam hacker attacks. It offers multiple servers in 19 different countries and it supports OpenVPN. There are set-up instructions for Windows, MacOS, pfSense and TOR. Technical support can be made through email and forums. It is reckoned as one of the fastest and most stable VPN services and the subscription renewal rates is relatively low.
 

pisondi

Świeżak
Dołączył
5 Luty 2018
Posty
19
Reakcje/Polubienia
24
When i saw the giveaway for this VPN i was very happy because i was an old old user of it as one of the best VPNs in the world. This italian based VPN offers good servers and is perfect for watching Netflix and my favorite shows. I like the speed it offers and the servers were always on so i`m in for this draw. Many thanks,
 

tregs_beales

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Czerwiec 2017
Posty
251
Reakcje/Polubienia
634
Thank you Angello michel for this rare & exclusive give away of Airvpn. This is the most secure & best no log vpn by user experience. AirVPN has best encryption & protocols to guarantee safety & anonymity. Plus the plans are very good & affordable so would love to try my luck. AirVPN is a great vpn today & it will help me keep my devices safe.
 

Gerallt

Nowy użytkownik
Dołączył
20 Maj 2017
Posty
2
Reakcje/Polubienia
8
Thanks for awesome contest
:)

Why I wan AirVPN

Internet security of 4096 bit encryption and also the confidentiality offered. Even my ISP can`t watch me.
I like the no logs idea. A big plus, this is.
Also, OpenVPN too, with Tor support. and the fact that there are no restrictions on protocols sounds very good.
AirVPN sounds like a well liked product and has many favourable comments. Must be worth a try.
:)
 

ashwingeek

Nowy użytkownik
Dołączył
25 Kwiecień 2017
Posty
5
Reakcje/Polubienia
12
Thanks for the giveaway.

AirVPN was rated highly by That One Privacy Site, which is well known as one of the honest reviewers for VPN services. AirVPN has a lot of servers, allows peer-to-peer downloads, unlimited traffic, and has a no logs policy. That's everything I want from a VPN.
 
Status
Zamknięty.
Do góry