Konkursy ! / Giveaways Process Lasso Pro Lifetime

Status
Zamknięty.

sowa2

Wygadany
Dołączył
22 Wrzesień 2015
Posty
85
Reakcje/Polubienia
15
Process Lasso używam na swoim kompie od pewnego czasu i nie wiem co to jest zawieszanie się sytemu, urządzenie chodzi stabilnie ,płynnie.Program godny polecenia innym użytkownikom mającym problem ze swoim sprzętem. Konkurs jest na licencję dożywotnią tym bardziej zgłaszam swój udział w konkursie.
 

michalms

Wygadany
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
83
Reakcje/Polubienia
37
Witam
Chciałbym wygrać licencję na ten program ponieważ już miałem okazję korzystać z tego programu wcześniej i naprawdę było widać efekty. Licencja lifetime jest kolejnym atutem.
Pozdrawiam organizatora konkursu oraz producenta :england
 

phobic

Świeżak
Dołączył
25 Marzec 2013
Posty
21
Reakcje/Polubienia
36
Thank you for the giveaway!

I would like to win Process Lasso Pro so I can take advantage of its unique real-time PC optimization that keeps PC responsive even at high CPU loads and offers better application control.
 

SUPU KABI

Świeżak
Dołączył
2 Luty 2017
Posty
22
Reakcje/Polubienia
50
Thank you for the giveaway of this awesome software.

i would like to win this because it is a great PC Optimization software and it will really help me to boost up my old laptop which I work. It has very good capability to boost up system performance.
 

Trane

Świeżak
Dołączył
23 Luty 2013
Posty
31
Reakcje/Polubienia
8
Podziękowania za konkurs dla angellomichel387 i Jeremy'ego Collake!
Program ma interesujące funkcje, a ponieważ mam dość stary sprzęt , przydałaby się jakaś dodatkowa optymalizacja, może da się poprawić osiągi i stabilność :)
Dziękuję jeszcze raz i zgłaszam udział w konkursie.
 

Marcin_t

Nowy użytkownik
Dołączył
24 Kwiecień 2016
Posty
5
Reakcje/Polubienia
1
Dzięki angellomichel387 za zorganizowanie konkursu.
Process Lasso jest niezwykle przydatnym programem pozwalającym m.in. na optymalizacje uruchomionych procesów, co odczuwalnie wpływa na sprawność systemu. Korzystałem z wersji z promocji i rzeczywiście program robi to, o czym zapewnia producent. Dlatego z chęcią skorzystam z okazji wygrania licencji dożywotniej. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.
 

scot

Bardzo aktywny
Dołączył
14 Luty 2016
Posty
184
Reakcje/Polubienia
91
Thanks for the giveaway.

I want to win Process Lasso Pro because its ProBalance algorithm ensures the focus of the computer resources towards the foreground programs in order to maintain responsiveness by automatically lowering the priority of background items.
 

angellomichel387

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
16 Sierpień 2013
Posty
573
Reakcje/Polubienia
1052
0bccd83c0a4f3be4med.png

Gratulacje dla zwycięzców :hura
Proszę w ciągu 24 godzin potwierdzić wygraną przez PW
wysyłając także dane wymagane przez firmę
 
Status
Zamknięty.
Do góry