Witaj gościu. Dziękujemy, że przeglądasz nasze forum ale czy wiesz, że zakładając konto możesz w pełni korzystać z dobrodziejstw jakimi są promocje i konkursy. Nie zobaczysz tu też żadnych reklam a rejestracja zajmie Ci tylko chwilę.

Konkursy ! / Giveaways Shadow Defender

angellomichel387 6 Czerwiec 2017

Thread Status:
Not open for further replies.
View Users: View Users
 1. angellomichel387

  angellomichel387 Bardzo aktywny Obsługa Forum Moderator

  Dołączył:
  16 Sierpień 2013
  Posty:
  562
  Otrzymane Polubienia:
  555
  Dzięki życzliwości Pana Tonego z Shadow Defender
  za co bardzo dziękuje :klawik.
  mam do rozdania 10 licencji Lifetime
  Znakomitego Programu
  Shadow Defender

  [​IMG]
  Zapraszam na oficjalną stronę programu

  Zaloguj się lub zarejestruj aby zobaczyć link

  Dlaczego Shadow Defender ??
  Ponieważ Jest Najlepszy !!
  :) :) :ok


  Shadow Defender to program opierający swoje działanie o wirtualizację dysków twardych (partycji systemowej jak i pozostałych,) a także dysków USB (np. pendrive).
  Wykorzystuje on tzw. metodę Shadow Mode która polega na tym że program śledzi wszystkie zmiany jakie zachodzą na chronionej partycji i przekierowuje je do nieużywanego miejsca na dysku. A po wyjściu z trybu wirtualizacji po wszystkich zmianach jakie dokonały się w systemie nie ma śladu. Czyli po ludzku- wszystko co zainstalujemy, skasujemy, zapiszemy itp. po restarcie zostanie usunięte, a system powróci do stanu z przed włączenia funkcji ShadowMode.
  Możliwe jest też oczywiście pozostawienie dokonanych zmian w systemie podczas trybu wirtualizacji poprzez odpowiednie opcje dostępne w programie.
  [​IMG]
  Shadow Defender to doskonałe rozwiązanie do walki z wszelkiej maści zagrożeniami jakie atakują nasz komputer- tryb Shadow Mode zapobiegnie niepożądanym zmianom spowodowanym przez malware. Wszystkie ataki nastąpią w środowisku wirtualnym, a nie na rzeczywistym systemie. Jeśli zainfekował Cię jakiś szkodnik wszystko co musisz zrobić, to uruchomić ponownie komputer. A zmiany które wykonałeś sam i wiesz że są bezpieczne możesz jednocześnie zapisać na dysku (rzeczywistym środowisku). Możesz też zdecydować wcześniej jakie pliki i foldery nie powinny korzystać z ochrony w trybie wirtualizacji (przydatne np. przy aktualizacjach baz antywirusów).
  [​IMG]
  Koncepcja ochrony przy użyciu Shadow Defender jest bardzo prosta w obsłudze. Jedyne co musisz zrobić to umieścić dyski zainstalowane na komputerze w trybie Shadow Mode. W ten sposób aplikacja zrobi snapshot dysku i będzie uruchamiać każdy plik w trybie wirtualnym. Dostęp do plików na dysku jest bez zmian w porównaniu z rzeczywistym środowiskiem, ale wszelkie działania będą wirtualne. Oznacza to, że możemy nawet zniszczyć system czy zainfekować doszczętnie komputer, a i tak nie będzie miało to wpływu na prawdziwy system.
  [​IMG]
  [​IMG]
  Podsumowując program bardzo przydatny nie tylko do ochrony przed zagrożeniami (używany jako real-time), ale także wtedy gdy chcemy przetestować jakiś program (nie wymagający restartu), pobawić się systemem czyt. popsuć itp (wywoływany na żądanie).
  [​IMG]
  Więcej info

  Zaloguj się lub zarejestruj aby zobaczyć link


  Pobieranie

  Zaloguj się lub zarejestruj aby zobaczyć link


  Kup Teraz

  Zaloguj się lub zarejestruj aby zobaczyć link


  [​IMG]  Zasady konkursu
  1.Napisz w kilku zdaniach dlaczego chcesz wygrać Shadow Defender
  2.Komentarz w języku Polskim lub Angielskim
  3.W konkursie mogą brać udział wszyscy użytkownicy zarejestrowani przed ogłoszeniem konkursu
  4.Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 26.06.2017  Osoby które otrzymają licencje, zostaną wylosowane poprzez portal random
  i będę miały 24 godz. na potwierdzenie wygranej przez PW
   
  al, ToGor, kalee1 and 15 others like this.
 2. memnon

  memnon Bardzo aktywny Zasłużony

  Dołączył:
  14 Luty 2014
  Posty:
  552
  Otrzymane Polubienia:
  89
  Dziękuję za możliwość udziału w konkursie . Dlaczego chciałbym wygrać Shadow Defender ? Bo to najlepszy program jest ;) ... , ale serio , gdybym miał wybrać jeden program który chciałbym mieć na swoim komputerze byłby to on , po prostu number 1 . Program nie tyle najlepszy w swojej klasie , co nie mający alternatywy ( no może od biedy w pewnym stopniu Toolwiz Time Freeze , ale gdzie mu do SD ) . Miłego wieczoru :) .
   
  Don Pedro lubi to.
 3. I want to win this so I can run potentially malicious files safely. I want to run .exe files without any damage at all to my computer.
   
  Don Pedro lubi to.
 4. helium

  helium Bardzo aktywny Ekspert

  Dołączył:
  16 Czerwiec 2010
  Posty:
  1,493
  Otrzymane Polubienia:
  251
  Lokalizacja:
  Kraków
  Bardzo dobry program dla osób które testują wszego rodzaju aplikacje (nie wymagające restartu komputera w procesie instalacji) i dla tych którzy muszą chwilowo udostępnić komputer innej osobie. Program bardzo prosty w obsłudze i w całości spolszczony. Wielkie dzięki dla

  Zaloguj się lub zarejestruj aby zobaczyć link

  za organizację konkursu oraz dla darczyńcy za licencję. Proszę mnie liczyć do konkursu.
   
  Don Pedro lubi to.
 5. 1qaz

  1qaz Bardzo aktywny Zasłużony

  Dołączył:
  4 Wrzesień 2010
  Posty:
  524
  Otrzymane Polubienia:
  37
  Shadow Defender to fenomenalny program. Co prawda mam już licencję ale "zapasowa" też mi się przyda. Shadow Defender idealnie sprawdza się do testowania różnych aplikacji (o ile taka nie wymaga restartu komputera - jak już wspomniano). Wiele razy zdarzało mi się testować jakiś program i po wykonaniu na nim jakiegoś zadania, restartowałem system wiedząc, że nic po nim nie zostało (na szczęście). Rzecz jasna obie partycje były w trybie Shadow mode. Program idealnie sprawdza się też w sytuacji kiedy surfujemy po stronach o lichej reputacji. Jeżeli nawet złapiemy coś na jakiejś z takich stron to po restarcie nie będzie po tym śladu. Dziękuję za konkurs.
   
  Don Pedro lubi to.
 6. lovesoft Świeżak

  Dołączył:
  12 Marzec 2017
  Posty:
  20
  Otrzymane Polubienia:
  11
  I like to test all kinds of software with Shadow Defender protection I can rest assured that random test without fear of damage to the system
   
  Don Pedro lubi to.
 7. Trane Świeżak

  Dołączył:
  23 Luty 2013
  Posty:
  31
  Otrzymane Polubienia:
  7
  Używam SD od lat w wersjach promocyjnych co jakiś czas udostępnianych m.in. na programyzadarmo.net. To jeden z pierwszych programów który instaluję po reinstalacji systemu, jest po prostu niezbędny. Szczególnie w ostatnich czasach, może być niezłym, dodatkowym zabezpieczeniem przed coraz bardziej agresywnymi wirusami typu ransomware. Tyle że tryb Shadow Mode trzeba załączyć dla wszystkich dysków (partycji). Trzeba mieć:)
   
  Don Pedro lubi to.
 8. kubik67

  kubik67 Świeżak

  Dołączył:
  27 Czerwiec 2016
  Posty:
  31
  Otrzymane Polubienia:
  66
  I want to win Shadow Defender because it is the most simple and effective program to run system in a virtual environment to test different applications before you install them on a real system, as well as visits any malicious websites and opening any suspicious links without fear of infecting the system malware. So the same with this program can you trust a computer to a child and not worry that he will "kill" the operating system. After rebooting the system recovers its original state as if nothing happened.
   
  Don Pedro lubi to.
 9. Don Pedro

  Don Pedro Wygadany

  Dołączył:
  1 Styczeń 2017
  Posty:
  73
  Otrzymane Polubienia:
  65
  W pierwszej kolejności pragnę gorąco podziękować organizatorom i sponsorowi za zorganizowanie konkursu i możliwość udziału w nim!

  Biorę udział w konkursie, ponieważ program Shadow Defender daje możliwość uruchomienia systemu operacyjnego w wirtualnym środowisku. Często uruchamiam i testuję pliki niewiadomego pochodzenia. W razie natrafienia na szkodliwy komponent system operacyjny ( będący w wirtualnym środowisku ) nie zostanie zainfekowany. Program ten jest idealnym uzupełnieniem oprogramowania antywirusowego.
   
 10. Neuo12 Nowy użytkownik

  Dołączył:
  16 Maj 2017
  Posty:
  3
  Otrzymane Polubienia:
  2
  Thanks for this Giveaway. Please count me in. I want to win shadow defender so that i can test any software/program hassle-free without worrying about virus/malwares and without the need of creating a separate virtual machine.It will work as an added security layer for my pc.Hope i win.
   
  Don Pedro lubi to.
 11. ant_gamal Wygadany

  Dołączył:
  30 Styczeń 2017
  Posty:
  45
  Otrzymane Polubienia:
  14
  It is very unique app
  With this app I can test installing app before I install it to use long time

  Also I can prevent malware virus and other types attacks my system

  I can also undo install for app

  Hope to win this
   
  Don Pedro lubi to.
 12. Zeno

  Zeno Bardzo aktywny Fąfel

  Dołączył:
  25 Grudzień 2012
  Posty:
  3,134
  Otrzymane Polubienia:
  843
  Lubię i cenię sobie ten program. Skutecznie chroni system prze niepożądanymi zmianami. Jedynym ograniczeniem jest, że rejestruje wszelkie zmiany do restartu systemu, ale od czego są snapshoty. Chciałbym zgarnąć licencję na drugi komputer w domu, tym bardziej że jest lifetime.
  Dzięki angellomichel za konkurs. :ok
   
  Don Pedro lubi to.
 13. GRR

  grr Bardzo aktywny

  Dołączył:
  11 Czerwiec 2010
  Posty:
  544
  Otrzymane Polubienia:
  81
  Thanks angellomichel387 for the giveaway.

  I like Shadow Defender as it prevents making changes to the main system/OS and saves time doing system restore or clean OS install.

  I have used an old version and recently the developer has started releasing new version. Therefore, I would like to win myself a license to use on another system I have.

  It's very easy to use as all the changes reside in the protected volume and can be easily discarded as wished.

  Thanks,
  Grr
   
 14. dhruv2193

  dhruv2193 Wygadany

  Dołączył:
  5 Styczeń 2017
  Posty:
  46
  Otrzymane Polubienia:
  54
  I want to win Shadow defender lifetime because i test malware samples sometimes and shadow defender would be the perfect choice.
   
 15. michalms Wygadany

  Dołączył:
  9 Lipiec 2010
  Posty:
  64
  Otrzymane Polubienia:
  15
  Chciałbym wygrać licencję na Shadow Defender ponieważ często zdarza mi się instalować aplikacje o wątpliwej reputacji. Program idealnie do tego się nadaje, ponieważ tworzy wirtualne środowisko odizolowane od systemu. Już nie raz uchronił mój komputer przed zainfekowaniem. Poza tym program jest bardzo łatwy w obsłudze.

  Pozdrawiam organizatora konkursu oraz producenta :hi
   
Ładuję...
Similar Threads - Konkursy Giveaways Shadow Forum Date
KonkursPZD Konkursy ! / Giveaways Allavsoft Konkursy ! / Giveaways ! 13 Luty 2018
KonkursPZD Konkursy ! / Giveaways AirVPN Konkursy ! / Giveaways ! 9 Luty 2018
Konkursy ! / Giveaways Le VPN Konkursy ! / Giveaways ! 19 Sierpień 2017
Konkursy ! / Giveaways AirVPN Konkursy ! / Giveaways ! 25 Maj 2017
Konkursy ! / Giveaways Process Lasso Pro Lifetime Konkursy ! / Giveaways ! 20 Maj 2017
Thread Status:
Not open for further replies.

Udostępnij Tą Stronę