Konkursy ! Private Internet Access VPN

angellomichel387

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
16 Sierpień 2013
Posty
573
Reakcje/Polubienia
1052
Dzięki życzliwości Pani Paulina Lifanava z Private internet access VPN
za co bardzo dziekuje
Mam do rozdania 6 Rocznych licencji na te najlepsze VPN

1d7d629267784eb9med.png


Zapraszam także na oficjalną stronę programu, aby dowiedzieć się więcej o zaletach tego najlepszego VPN
  • https://www.privateinternetaccess.com
41a1254a436ddd10gen.png

7c402bbf39a694a7gen.png

4be88256b9a86ab4gen.png


Jak to działa?
79384ad1b41c0880gen.png

Zdaniem ekspertów z całego świata jest to najlepsze VPN
Private Internet Access VPN !!


Prywatny dostęp do Internetu zapewnia stanu techniki, wielowarstwową bezpieczeństwa z zaawansowaną ochrony prywatności za pomocą tunelowania VPN. Proszę kliknąć na warstw zabezpieczeń znajdujących się w prawej kolumnie, aby dowiedzieć się więcej o poszczególnych warstw.

Nasze usługi zostały zaprojektowane od podstaw, aby móc obsługiwać za pomocą wbudowanej technologii istniejących wcześniej w swoim komputerze lub smartfonie.

Usług świadczonych na poziomie interfejsu TCP / IP, co oznacza, że ​​wszystkie aplikacje będą zabezpieczone, nie tylko przeglądarkę internetową.
393b74ebb211e5cemed.png

722e23d8c2bb8a47med.png

Nasze płaszcz IP maski prawdziwego adresu IP z jednym z naszych anonimowych IP adresów, skutecznie utrzymując stron oraz serwisów internetowych śledzenie nawyków Przeglądarki WWW, monitoring, czego szukać i odkrywać swoje położenie geograficzne.

Po nawiązaniu bezpiecznego połączenia do naszej warstwy zabezpieczeń, zostanie wydany nowy adres IP US oparciu które zastąpić inną lokalizację.
de8799d39a424080gen.png

Kilka, łatwy w użyciu i łatwo dostępne oprogramowanie 1 pakiety, które pozwalają spamerzy i przestępcy przechwycić dane istnieją, z więcej pojawiających się codziennie. Staje się coraz bardziej prostsze porwać i kradzieży danych i informacji z połączeń niezabezpieczonych. Jeśli masz dostęp do Internetu za pośrednictwem publicznych hotspotów WiFi, wspólne routery internetowe, a nawet za pośrednictwem swojego własnego operatora, dane, pliki i prywatności mogą być zagrożone.

Nasz serwis wykorzystuje wysokiej klasy szyfrowanie oparte na kryptograficznego algorytmu Blowfish CBC. Jest on stosowany w połączeniu z protokołem OpenVPN i jest w stanie zapewnić swoje transmisje danych.

To stan technologie oparte są na wysokim poziomie formuł kryptograficznych, które są wykorzystywane przez organizacje działające na najwyższym ryzykiem. Bądź pewny, z prywatnym dostępem do Internetu jesteś bezpieczne, nawet w najbardziej niepewnych i niebezpiecznych hotspotów i sieci.
Oferujemy również IPSec / L2TP, PPTP i technologii socks5.
c1a83a9f8d2aadbfgen.png

Integracja zaawansowanych zapory i filtrowania możliwości w Netfilter Projektu, nigdy nie będziesz otrzymywać niechciane połączenia do komputera lub smartfonu. To oprogramowanie filtrujące klasy serwerowej zapewnia optymalną wydajność i utrzymuje wszystkie włamań sieciowych na zewnątrz.

Z naszej zaporze sieciowej i serwer klasy, tylko otwory na zewnątrz internet będzie tylko tych, które stworzył. Trzymaj drzwi zamknięte dla obcych.
7d8056569ea895aemed.png

Jeśli tożsamość powoduje ryzyko, anonimowego przeglądania i wysyłania anonimowo na forach mają kluczowe znaczenie. Unikaj coraz narażone. Dodatkowo, anonimowe przeglądanie zapobiega eksploracji danych, która przechowuje dane i tożsamość w tajemnicy. Prywatność jest bardzo ważne w czasach, gdy strony są w stanie malować wyraźne zdjęcia, kim jesteś, i dowiedzieć się, jakie strony internetowe odwiedzić bardzo łatwo z publicznie dostępnych informacji.
03046f59068858eegen.png

Nasze usługi VPN zapewniają nieograniczony i nieocenzurowanej dostęp do całego Internetu. Jeśli są blokowane przez ścisłe cenzury przez ISP lub firewall, usługa ta będzie ominięcie cenzury i zapory, skutecznie zapewniając nieograniczony dostęp za pośrednictwem adresu IP Stany Zjednoczone oparciu. Ponadto nasze szwajcarskie bramy zapewniają najsilniejsze poziomy prywatności dostępnej. Ponadto każdy zablokowane oprogramowania przez dostawcę usług internetowych, w tym Voice over IP, P2P i innych różnych aplikacji zostanie odblokowana i nieograniczony w naszych systemach. Zapewniamy również pełną i całkowitą dostęp do ulubionych stron internetowych i wideo strumieni, w tym iPlayer BBC, Demand5, Youtube i Facebook.
e39bcd698537ace5gen.png

25eacc4f8f7187a8gen.png

4f0c30b0123ce408gen.png

Tekst tłumaczony przez wtyczkę firefox dlatego są błędy w tekście najlepiej samemu wejść na stronę i poczytać o Private internet access VPN
  • http://www.privateinternetaccess.com/pages/how-it-works
DODAJE TAKŻE SWOJĄ OPINIE !!
JEST TO NAJLEPSZE VPN I NIE WYJDZIECIE Z PODZIWU GDY BĘDZIECIE JE MIELI !!TAK TAK JEST TAKIE REWELACYJNE!!! :klawik.

Zasady konkursu
1.Napisz w kilku zdaniach
dlaczego chcesz wygrać Private internet access VPN
2. Komentarz w języku Polskim lub Angielskim
3.Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 29.01.2016


Osoby które otrzymają licencje, zostaną wylosowane poprzez portal random

Zgłoszenia niezgodne z zasadami konkursu zostaną usunięte
 
A

Anonymous

Happy New Year To All !!!

Needed VPN to protect my privacy & data, using it for security and bypassing restrictions; for safety and anonymity.
So to avoid restriction and also in some cases, I prefer to stay as anonymous as possible.

Thanks for the awesome giveaway!
 

wacek_1984

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Marzec 2014
Posty
486
Reakcje/Polubienia
48
Poczytałem o tym VPN, jest w czołówce najbezpieczniejszych i takich którzy nie lubią się dzielić logami, czego chcieć więcej? Bardzo chętnie stałbym się posiadaczem ww programu.
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Gratuluję angellomichel konkursu :ok , a Pani Paulinie Lifanavej dziękuję za licencje. :dziękuję
Nie korzystam w tej chwili z żadnej usługi VPN. A czasy teraz zbliżają się takie, że to pewnie spory błąd. Zależy mi na prywatności w internecie, dlatego chętnie staruję w konkursie. W Private Internet Access VPN bardzo podoba mi się, że usługodawca nie zapisuje i nie przetrzymuje logów. :ok Oferuje trzy opcje połączeń: L2TP, PPTP i OpenVPN. :ok Zapewnia różne poziomy szyfrowania, w tym za pomocą klucza 256-bitowego. :ok Zachowana jest przy tym dobra prędkość surfowania. Dzięki ww. cechom jestem przekonany, że byłbym w stanie skutecznie ukryć swój adres IP i lokalizację, a przy tym nadal swobodnie mógłbym korzystać z internetu. :)
 

mavio

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Sierpień 2011
Posty
541
Reakcje/Polubienia
11
Od dłuższego czasu pozostaję bez VPN, gdyż skończyła mi się licencja na CyberGhost. Bardzo potrzebny mi jest ten program. Ma dużą ilość serwerów. Zaliczany do czołówki programów VPN.
Dlatego zgłaszam sie do konkursu.
 

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
Korzystałem z kilku VPN-ów i PIA VPN najbardziej przypadł mi do gustu. Nigdy nie było z nim żadnych kłopotów jak choćby z Nordem, gdzie co jakiś czas było zrywane połączenie.
Mimo, że PIA nie posiada jakiejś imponującej ilości serwerów, to ich dobór jest na tyle wszechstronny, że absolutnie wystarcza. Wiem co piszę, bo np. w Express VPN jest tych serwerów cała masa, ale gdy miałem tę usługę, to z wielu egzotycznych serwerów i tak nie korzystałem. Może tylko przydałby się w PIA polski serwer.
Private Internet Access to w większości serwerów brak problemów ze spowalnianiem łącza oraz szybkie łączenie z samym serwerem.
Poza tym, program posiada DNS Leak protection (zapobiegający wyciekom DNS) oraz VPN Kill Swich (na wypadek zerwania połączenia, ale nigdy tego nie doświadczyłem).
Ponadto można ustawić sobie szyfrowanie połączenia w AES-128, AES-256 i Blowfish. Jest także szyfrowanie Handshake, czyli zapobiegające podstępnemu łączeniu się z serwerem osoby atakującej.
Jeszcze parę tygodni zostało mi do wygaśnięcia ważności subskrypcji na ten b.dobry serwis VPN, więc rzecz jasna startuję z ochotą.
Fajnie, że angellomichel387 znowu załatwił na konkurs ten ekstra VPN :dziękuję
 

lanzone

Bardzo aktywny
Dołączył
23 Maj 2011
Posty
149
Reakcje/Polubienia
0
Za parę dni kończy mi się licencja na SecurityKiss, byłem z niego bardzo zadowolony, niestety jednak licencje są bardzo drogie. Jako, że bardzo często korzystam z rozwiązań VPN dlatego bardzo chciałbym wygrać licencje na Private Internet Access VPN.
Poza tym bardzo dziękuję za konkurs. ;)
 

Anakondawaz

Nowy użytkownik
Dołączył
8 Listopad 2015
Posty
6
Reakcje/Polubienia
4
Dzięki za konkurs
Chciałbym wygrać te VPN ponieważ jest najlepsze
a jeszcze do tego dochodzi pia
która też jest znakomita
dlatego proszę mnie liczyć
 

hansik

Wygadany
Dołączył
21 Wrzesień 2015
Posty
40
Reakcje/Polubienia
109
Dzięki za konkurs. Chciałbym wygrać Private Internet Access VPN, gdyż nie mam na na podorędziu żadnego programu tego typu. Chciałbym z niego skorzystać, gdyż "panie, takie czasy teraz ..." ;-) a poza tym wg opinii to program o dużych mozliwościach.
 
E

eufrasiox

I would like to have vpn
navigate privacy and security
this seems to be very good vpn
and it has many servers
I hope to be lucky
 
A

Anonymous

Używałem do tej pory TOR-a i securityKISS do takich banalnych spraw...a to przejąłem komuś konto a to komuś pogroziłem.Czyli nic szczególnego.Niestety przez kompletnie nieodpowiedzialnych ludzi nasza Wolność w najbliższej przyszłości jest w dramatyczny sposób zagrożona.Dlatego aby przynajmniej uzyskać namiastkę prywatności w internetach i przetrwać tą mroczną teraźniejszość zgłaszam się do Konkursu na tego zacnego VPN-a :) .

Dziękuję Pani Paulinie i Michałowi Aniołowi !
 

wcpicker

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Grudnia 2012
Posty
954
Reakcje/Polubienia
121
Miasto
Łódzkie
Program Private Internet Access VPN może bardzo mi się przydać
ponieważ prywatność w internecie jest teraz jeszcze bardziej zagrożona.
Dziękuję za konkurs
 

Orion

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
552
Reakcje/Polubienia
330
Miasto
somewhere in cyberspace....
Po raz kolejny próbuję szczęścia w takim konkursie. VPN zwłaszcza taki to okazja której nie można ominąć szczególnie gdy coraz częściej słyszymy o intensyfikacji form inwigilacji. Używanie VPN pozwala zachować choć cząstkę prywatności.
Dziękuję organizatorowi konkursu, fundatorowi licencji i zgłaszam swój udział
 

ArekS

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Kwiecień 2015
Posty
244
Reakcje/Polubienia
0
Skoro najlepszy VPN, to głupotą byłoby nie skorzystać i nie powalczyć o lickę. :zaciesz
Zgłaszam się więc do konkursu, tym bardziej, że w warunkach zagrożenia wolności, demokracji, praw człowieka, mniejszości (etnicznych, religijnych, seksualnych, itp. itd.), tudzież permanentnej inwigilacji, pełzających zamachów stanu, triumfalnych powrotów średniowiecza, faszyzmów, nacjonalizmów... i czego tam jeszcze nie wymyślą dyżurne autorytety moralne :p - dobry, a nawet najlepszy VPN, jest potrzebny jak nigdy!
Gorąco dziękuję zacnemu Koledze angellomichel387 za zorganizowanie tego wspaniałego konkursu. :dziękuję

P.S.
Drodzy Administratorzy:
Nie mam pojęcia, dlaczego nie mogę przyznać Organizatorowi pochwały za konkurs - chyba nie powinny być zablokowane w tym dziale? :gwizdek
 

sim

Nowy użytkownik
Dołączył
23 Wrzesień 2015
Posty
0
Reakcje/Polubienia
0
Tak to bardzo dobry VPN program .
Nie korzystałem wcześniej z takich programów ,bo i po co , ale teraz strach się bać.
I dlatego też chciałbym wziąć udział w tym konkursie.
Mam nadzieje , że dopisze Mi szczęście i wygram.
 
Do góry