Konto YouTube Premium

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1114
Reakcje/Polubienia
56
Witam.
Z uwagi że zamierzam zakupić na jakiś czas konto premium na YT mam pytania.
Czy ktoś korzystał z ofert tanich kont premium na YT?
Czy to raczej jakaś "ściema".
Czy są strony które dają przy zakupie (na obecne moje konto free) rabat powyżej 2 miesięcy za darmo?

Obecnie dają 1 miesiąc za darmo ale czasami były propozycje na 2 miesiące.
 

Nitrogene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Listopad 2018
Posty
1820
Reakcje/Polubienia
1912
Kolega z pracy kupił YT premium na OLX za kilka zł. Okazało się, ze jego adres został dopisany do abonamentu rodzinnego w Azji. Po kilku dniach dostał bana na YT na 3 miesiące. Sam Gmail działa, ale na YT nie może sie nim zalogować.

A nie lepiej zainstalować Brave?
 

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
681
Reakcje/Polubienia
1512
Kolega z pracy kupił YT premium na OLX za kilka zł. Okazało się, ze jego adres został dopisany do abonamentu rodzinnego w Azji. Po kilku dniach dostał bana na YT na 3 miesiące. Sam Gmail działa, ale na YT nie może sie nim zalogować.

A nie lepiej zainstalować Brave?
Brave albo wtyczkę uBlock Origin.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10891
Reakcje/Polubienia
11432
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Witam.
Z uwagi że zamierzam zakupić na jakiś czas konto premium na YT mam pytania.
Czy ktoś korzystał z ofert tanich kont premium na YT?
Czy to raczej jakaś "ściema".
Czy są strony które dają przy zakupie (na obecne moje konto free) rabat powyżej 2 miesięcy za darmo?

Obecnie dają 1 miesiąc za darmo ale czasami były propozycje na 2 miesiące.

Obecnie nie są oferowane dłuższe okresy jak 2 miesiące. Może się zdarzyć że producenci sprzętu przy jego zakupie dają dłuższe okresy ale to już tylko zależy od strony producenta i YouTube w to nie ingeruje.

Niedługo powróci opcja premium lite czyli płatna wersja ale reklamy i tak będą tylko mniej. Jak Ci się nie spieszy to możesz poczekać. Jak długo to nie wiem.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
39167
Reakcje/Polubienia
27654
Miasto
Trololololo
Youtube Premium co ma takiego że jest lepsze od zwykłego Youtube :??
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10891
Reakcje/Polubienia
11432
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Youtube Premium co ma takiego że jest lepsze od zwykłego Youtube :??

Nie ma reklam, można odtwarzać przy wyłączonym ekranie, można pobierać filmy, masz dostęp do YouTube music czyli takie Spotify i masz dostęp do różnych rzeczy które testują.
 

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
681
Reakcje/Polubienia
1512
Niestety zależy mi na opcji z przeglądarki www lub android
To proponuję bezplatna opcję czyli wtyczkę uB oraz allavasoft do pobierania. Bardzo czesto są promki, na pewno i teraz jest jakaś aktualna. Wtyczka zalatwi 100% reklam a allavasoft pozwoli zassać to co potrzebne, bez wysiłku i w rozdzielczości do wyboru.
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5966
Reakcje/Polubienia
4347
Miasto
Polska
Ostatnia edycja:

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1114
Reakcje/Polubienia
56

Tomnord15

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Wrzesień 2010
Posty
267
Reakcje/Polubienia
135
Miasto
Wrocław
Niestety ale tym sposobem można pobierać jedynie 480p a jak chcesz więcej to również jest płatne albo na miesiąc przez rok po US$9.0 albo po US$12.0 jednorazowo za cały miesiąc. To już lepiej zainstalować sobie jakiś program do pobierania.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10891
Reakcje/Polubienia
11432
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Niestety ale tym sposobem można pobierać jedynie 480p a jak chcesz więcej to również jest płatne albo na miesiąc przez rok po US$9.0 albo po US$12.0 jednorazowo za cały miesiąc. To już lepiej zainstalować sobie jakiś program do pobierania.

9$ to już się bardziej opłaca wykupić YouTube Premium. Raz że taniej a dwa to jest do tego YT Music.

Co do samego pobierania to najlepszy jest dla mnie IDM bo przy próbie pobrania od razu wyświetla wszystkie dostępne jakości filmów.
 
Do góry