Konto YouTube Premium

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
681
Reakcje/Polubienia
1512
9$ to już się bardziej opłaca wykupić YouTube Premium. Raz że taniej a dwa to jest do tego YT Music.

Co do samego pobierania to najlepszy jest dla mnie IDM bo przy próbie pobrania od razu wyświetla wszystkie dostępne jakości filmów.
Mimo wszystko polecam wypróbować ten - jeszcze jest promo ważne. Wystarczy tylko skopiować link, otworzyć soft i on już jest gotowy do pobrania, wybierasz sobie jakość oraz od razu jak chcesz to zaznaczasz konwersję:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10891
Reakcje/Polubienia
11432
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Mimo wszystko polecam wypróbować ten - jeszcze jest promo ważne. Wystarczy tylko skopiować link, otworzyć soft i on już jest gotowy do pobrania, wybierasz sobie jakość oraz od razu jak chcesz to zaznaczasz konwersję:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Sprawdziłem i jest tak jak pisałeś ale ja korzystam z YT Premium i do tego mam IDMa więc już mi to wystarczy. Ale jak coś to ten soft jest warty uwagi :ok
 

yyy

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
12 Maj 2013
Posty
533
Reakcje/Polubienia
411
Ant Download Manager free też spokojnie dawał rade z pobieraniem z yt i nie tylko ,jest też jako dodatek do przeglądarki z możliwością wyboru jakości.Aktualnie nie sprawdze czy w wersji frree coś ograniczyli ,bo mam wersje z jakiejś promki.
 
Ostatnia edycja:
Do góry