Konwersja WMV do SWF?

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
990
Reakcje/Polubienia
42
Próbowałam za pomocą programu FormatFactory ale plik wyjściowy jest słabej jakości i nie wiem, czy ja nie umiem właściwie ustawić tych wszystkich opcji czy to wina programu. Czym przekonwertować to WMV do SWF aby zachować oryginalną jakość? Ew. co i jak ustawić w FormatFactory? Chciałabym ten plik wstawić na stronę www i chyba tylko ten format się do tego nadaje. Jak wgrywam na YT, to tam też jest słaba jakość po tej ich konwersji :( Chyba, że może być w jakimś innym formacie? Chciałabym, żeby każdy mógł sobie bez problemu obejrzeć w przeglądarce...
Proszę o poradę.
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
990
Reakcje/Polubienia
42
Dziękuję, tylko czy to jest sprawdzony program? Używałeś go? Bo tak w ciemno nie chciałabym instalować kolejnego programu skoro mam już ten FormatFactory. Chciałabym mieć pewność, że ta jakość po konwersji będzie taka jak w oryginale.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10006
Reakcje/Polubienia
10643
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Jakość nigdy nie będzie taka sama. O tym możesz zapomnieć. W końcu SWF to format grafiki wektorowej, a WMV to jednak video. To jak "Reksio" i "Shrek" - zawsze będzie różnica.
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
990
Reakcje/Polubienia
42
A w innym formacie nie można wstawić na stronę?
A może ja jednak coś źle robię? Bo ten filmik po konwersji ma takie pionowe, rozmyte prążki a pomiędzy nimi obraz jest bardzo ładny.
Tak to wygląda po konwersji:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

a tak w oryginale:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

@Edit:
Udało się. Jednak to była kwestia ustawień. Teraz jest idealnej jakości. Problem rozwiązany.
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
d0r0t@ napisał:
Próbowałam za pomocą programu FormatFactory ale plik wyjściowy jest słabej jakości i nie wiem, czy ja nie umiem właściwie ustawić tych wszystkich opcji czy to wina programu. Czym przekonwertować to WMV do SWF aby zachować oryginalną jakość? Ew. co i jak ustawić w FormatFactory? Chciałabym ten plik wstawić na stronę www i chyba tylko ten format się do tego nadaje. Jak wgrywam na YT, to tam też jest słaba jakość po tej ich konwersji :( Chyba, że może być w jakimś innym formacie? Chciałabym, żeby każdy mógł sobie bez problemu obejrzeć w przeglądarce...
Proszę o poradę.

A po co w ogóle konwertować? A szczególnie do SWF? Jak już to do mp4 chyba lepiej.
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
990
Reakcje/Polubienia
42
Przecież pisałam, żeby wstawić na stronę. Jak próbowałam w innym formacie to wyskakiwało, że brak wtyczki, a plugin SWF chyba wszyscy mają. W każdym razie wydaje się najbardziej popularny.
 
Do góry