al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10005
Reakcje/Polubienia
10639
Miasto
Somewhere over the rainbow.
W EU Polandia jest na 41. miejscu (na 48 państw) pod względem liczby wykonanych testów na milion mieszkańców (282K):

PzkTF4w.png


dane sobie wziąłem stąd:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4348
Reakcje/Polubienia
5744
Miasto
To tu to tam....
Ups... karanie za przemiaszczanie sie bez wyraznego celu bezprawne => Sad Najwyzszy wywalil w kosmos wszystkie ograniczenia wprowadzone dekretami Vateusza Pinokia jako niezgodne z Konstytucja. Innymi slowy, polucjanty naruszaly Konstytucje ograniczajac wolnosc przemieszczania sie. Ta sama zasada jak mniemam moze zostac zastosowana do aresztowan i kar oraz mandatow w trakcie zgromadzen i odnosnie lokali.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Lukaszenko: jestesmy niezaleznym krajem i mozemy palowac i aresztowac kazdego, nie to co te zgnile i przestrzegajace prawa kraje Unii. PiS: potrzymaj mi piwo.
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4348
Reakcje/Polubienia
5744
Miasto
To tu to tam....
4ty dzien po pierwszej dawce astry:
- drugi dzien lekkie objawy grypowe i jakby rozbicie
- 3ci dzien: caly dzien bol lba.... nie to ze ciezki, ale upierdliwy raczej
- 4ty dzien: od czasu do czasu lupie. Jakby sielniej, ale sa to okresy 5-10min co 3-4 godziny
(tak se postanowilem napisac, bede sie staral uzupelniac do jakichs 3 tygodni)
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19209
Reakcje/Polubienia
55907
4ty dzien po pierwszej dawce astry:
- drugi dzien lekkie objawy grypowe i jakby rozbicie
- 3ci dzien: caly dzien bol lba.... nie to ze ciezki, ale upierdliwy raczej
- 4ty dzien: od czasu do czasu lupie. Jakby sielniej, ale sa to okresy 5-10min co 3-4 godziny
(tak se postanowilem napisac, bede sie staral uzupelniac do jakichs 3 tygodni)
Ja dostałem astre miesiąc temu i na drugi dzień miałem uczucie zimna i dreszcze, jak przy anginie. To wszystko, na trzeci dzień wszystko wróciło do normy :zaciesz
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4348
Reakcje/Polubienia
5744
Miasto
To tu to tam....
Ja dostałem astre miesiąc temu i na drugi dzień miałem uczucie zimna i dreszcze, jak przy anginie.
Takie jak przy anginie przez pare dni to mialem po sputniku. Trwalo 3 dni.
By the way to idiotyzm ze jedne kraje uznaja jedne szczepionki a drugie inne. Ile kuwa mozna? :-/

PS: Polecam do obejrzenia film Songbird z 2020... niezly.
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4348
Reakcje/Polubienia
5744
Miasto
To tu to tam....
Hmmm... pierwsza jaskolka. Co prawda to wczesne poczatki, co prawda na steonie sa sformulowania ktorych nie lubie (typu najtwardsi prawnicy) a i zwykle nie polecam zrdoel poza oficjalnymi ( w tym przypadku Google Play) ale moze i warto sobie popatrzec, zwlaszcza w niektorych okolicznosciach przyrody?
Apka, z uwagi na swoja specyfike, jest odpowiednia tylko dla obywateli RP znajdujacych sie na jej terytorium:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry