Koronawirus

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Reakcje/Polubienia
7977
Miasto
Gdzieś w Polsce
Koronawirus. Przełom w leczeniu. Przetestowali nowy lek
W Chinach zarażeni koronawirusem otrzymali nowy lek, który pomógł im zwalczyć niemal wszystkie objawy. Już po niecałych dwóch tygodniach ich stan zdrowia wrócił do normy. Trwają dalsze testy i prace, aby lek udostępnić na całym świecie...
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Reakcje/Polubienia
7316
Miasto
Trololololo
Bezpieczna odległość

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Reakcje/Polubienia
3041
Miasto
To tu to tam....
Ech... to tez, ale nie do konca tak. Jak to wyglada w rzeczywistosci, podawalem tutaj (prawie 2 miesiace temu... przeciez bylo wtedy w pyte czasu na reakcje, a nie sadze zeby nasi i wasi wladcy mieli wiedze i zdolnosci umyslowe mniejsze niez Wasz unizony kolega. Dlaczego nikt nie wyciagnal WTEDY wnioskow - nie wiem).Dlaczego? Dlatego ze w takim worzbiarstwie ciezko jest powiedziec cokolwiek bez wiedzy jak na to czy tamto zareaguja sluzby. Dlatego wlasnie
jest i bedzie lepsze niz jakakolwiek predykcja czysto komputerowa.
oraz materialy pomocnicze daja duzo do myslenia.

Moja prywatna predykcja (A chcialbym sie mylic): prawdopodobne jest ze przebieg bedzie podobny do ciagu zdarzen opisanego we wspomnianym przeze mnie pare dni temu filmie z 2011 roku o przeuroczym tytule Contagion. Powstal on przy udziale pewnych konsultantow majacych dostep do... nader ciekawych badan i artykulow. Zreszta... nie ja jeden chyba tak mysle, bo np.
omawia film podkreslajac wlasnie takie aspekty, a jego niedawna emisja przez ITV wzbudzila fale
.

No coz, jesli mialbym protestowac to przeciwko jednemu: film nie powinien byc kategoryzowany jako thriller czy sensacja, a raczej jako paradokument....

PS: jesli ktos sie skusi na ogladanie, to polecam serdecznie aspekty:
a) dotykania twarzy;
b) reakcji wladz na propozycje lockdownu vs opieka nad dziecmi przy zamknieciu szkol
c) forsycji jako leku
Chyba sobie wrzuce jeszcze raz....

Do góry