Krytyka islamu zakazana?

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Nie bardzo rozumiem Legionisto do czego pijesz ?? Mamy tu na Forum założyć : Ligę Anty-Arabską i domagać się wygonienia ich z Europy czy tępienia ?
który mój post wskazuje że tego się domagam ?? Wrzuciłem tylko info o tym jak obecnie sytuacja wygląda na świecie i Europie , za to Ty już chyba dawno założyłeś ligę antyżydowską :) Idąc twoim tokiem myślenia...skoro Ty założyłeś wątek o piłce to domagasz się powołania drużyny piłkarskiej PZD i wzięcia udziału w eliminacjach do ligi mistrzów ?? ...pewnie nie ...zakładając watek o piłce chciałeś o niej podyskutować i przedstawić jak ta nasza i nie tylko nasza piłka wygląda Tak samo ja ...zakładając ten wątek chciałem podyskutować i przedstawić obecna sytuację ( nikogo do niczego nie nawołuje i nie namawiam)
Kula w płot Legionisto....
Nie byłbym tego taki pewny .....judaizm .islam i chrześcijaństwo maja wspólne korzenie i pierwsze święte księgi miały podobne radykalne zapisy ( z tym że w chrześcijaństwie w późniejszym czasie nazwano je apokryfami i usunięto je z głównego kanonu wiary....miały po prostu niewygodną treść ) W wiekach średnich członkowie tych 3 religii traktowali innowierców w podobny sposób ...miecz i do przodu za wiarę Obecnie mamy 21wiek chrześcijaństwo po części się ucywilizowało , judaizm też jako tako się ucywilizował ...a islam ...nadal pozostał w wiekach średnich kiedy to rządził radykalizm i ekstremizm i nadal wojuje z innowiercami
remool napisał(a):Efekty radykalnego islamu widziałem na własne oczy ( ładunki wybuchowe podkładane pod szkoły zatrzymywanie autobusów i obcinanie głów wszystkim nie wyznającym islam , ostrzeliwanie budynków i dzielnic zamieszkałych przez " niewiernych " jednym słowem bestialstwo i okrucieństwo wywołane czasem z byle powodu Nie wiem czy ktoś z Was był w kraju typowo muzułmańskim (kilka razy miałem to szczęście ) nie wiem czy wiecie jak tam traktuje się wyznawców nie islamu? ,wiecie jak tam traktuje się kobiety ? widzieliście tłum rozwścieczonych ludzi palących wszystko na swojej drodze i dokonujących mordów ...
To mi wygląda na : Zespół stresu pourazowego :(
Ooooo doktorze Hornet :) źle postawiłeś diagnozę Dla Ciebie opis sytuacji widzianych w rzeczywistości jest objawem zespołu stresu pourazowego ??...duża pomyłka
 
A

Anonymous

remool napisał:
za to Ty już chyba dawno założyłeś ligę antyżydowską
To raczej nie jest godne Legionisty....bo to zwykłe pomówienie...za kilka słów prawdy o naszych : starszych braciach w wierze...zarobiłem już u Ciebie łatkę : antysemity ?? Życzę więcej : samodzielnego myślenia :ok

remool napisał:
judaizm też jako tako się ucywilizował ...a islam ...nadal pozostał w wiekach średnich kiedy to rządził radykalizm i ekstremizm i nadal wojuje z innowiercami
Masz rację judaizm się bardziej : ucywilizował...bo wprowadza swoje idee w : białych rękawiczkach :klawik.

remool napisał:
islam i chrześcijaństwo maja wspólne korzenie i pierwsze święte księgi miały podobne radykalne zapisy ( z tym że w chrześcijaństwie w późniejszym czasie nazwano je apokryfami i usunięto je z głównego kanonu wiary....miały po prostu niewygodną treść )

Nie rozśmieszaj mnie :friends mógłbyś zacytować te : radykalne apokryfy z kanonu wiary chrześcijańskiej ??
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
To raczej nie jest godne Legionisty....bo to zwykłe pomówienie...za kilka słów prawdy o Żydach...zarobiłem już u Ciebie łatkę : antysemity ?? Życzę więcej : samodzielnego myślenia :ok
Hornet daleki jestem od nazwanie Ciebie lub kogokolwiek antysemitą ....każdy ma prawo do własnych opinii i poglądów bez względu na to jakiekolwiek by one nie były :ok
Sugerujesz że przypiąłem ci łatkę antysemity ( a wcale tak nie jest @up ) Ty za to przypiąłeś mi łatkę osoby z zespołem stresu pourazowego nawołującego do europejskiego "dźichadu " przeciwko arabom :sarkazm
Nie rozśmieszaj mnie :friends mógłbyś zacytować te : radykalne apokryfy z kanonu wiary chrześcijańskiej ??
W przeciwieństwie do Ciebie nie jestem biegły w talmudzie ,torze ,koranie, piśmie św i jeden Bóg wie w czym tam jeszcze ...czytałem kiedyś o tym więc piszę ...lecz nie będę poświęcał pół dnia aby znaleźć satysfakcjonujący Cię tekst
Napiszesz na pewno coś w stylu " skoro nie ma potwierdzenia w tekście to jest to nieprawda " ok masz do tego prawo :dziękuję
 
A

Anonymous

remool napisał:
W przeciwieństwie do Ciebie nie jestem biegły w talmudzie ,torze ,koranie, piśmie św i jeden Bóg wie w czym tam jeszcze ...czytałem kiedyś o tym więc piszę ...lecz nie będę poświęcał pół dnia aby znaleźć satysfakcjonujący Cię tekst
Napiszesz na pewno coś w stylu " skoro nie ma potwierdzenia w tekście to jest to nieprawda " ok masz do tego prawo :dziękuję
Legionisto-nie mam zamiaru nic takiego pisać...w końcu obaj jesteśmy : Ludźmi Honoru :ok
 

vonz

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
2095
Reakcje/Polubienia
6
Dyskusja jest gorąca,dlatego warto się przyjrzeć np:
 
A

Anonymous

No i gitara Vonz-każdy ma prawo (jak mówi Legionista) do swojego zdania...Pan Amil Imani też :ok

BTW.Ale sygnaturkę masz git :klawik.
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
No i gitara Vonz-każdy ma prawo (jak mówi Legionista) do swojego zdania...Pan Amil Imani też
Potwierdzam każdy ma prawo do do swoich pogladów ale nie każdy już powinien mieć prawo do wprowadzania ich w życie lub robić wszystko ażeby trafiły na podatny grunt i się urealniły np tacy
Karol Marks,Jakub Berman,Mieczysław Mietkowski,Roman Romkowski,Antoni Alster,Juliusz Hibner,Zygfryd Sznek,Wacław Komar,Leon Andrzejewski,Julia Brystgier,Józef Czaplicki,Michał Drzewiecki,Anatol Fejgin,Zygmunt Okręt,Juliusz Burgin,Józef Różański..
urealnili swoje poglady i wiemy do czego to doprowadziło :) Podobnie sytuacja wyglada z wieloma islamskimi przywódcami duchowymi ..nawoluja tylko do jednego i wiadomo jak się to skończyło np ( Somalia, Senegal , Sudan , Liban )
Myślę że nie należy stawiać na równi prawa posiadania własnych pogladów z chęcia ich realizacji za wszelka cenę ( po trupach ..dosłownie )

Jak dla mnie świat bez religii byłby lepszym miejscem...
religia sama w sobie może i zła nie jest...jest tylko źle interpretowana ( w zależności od tego kto co chce osiagnać ) a reszty dopełniaja fanatycy ...niezależnie czy to islamiści , żydzi czy chrześcijanie

BTW a najgorsze jest to że coś właśnie mi nawaliło na kompku i nie mogę pisać a (tzn a z ogonkiem ) :)
 
A

Anonymous

Legionisto-jednak porównanie nie jest adekwatne...urealnienie swoich poglądów bez pomocy Armii Czerwonej nie było by możliwe ...w Polsce sowiecka agentura nie stworzyłaby tworu zwanego : PRL-em...a co za tym idzie nie funkcjonowały by też zbrodnicze organizacje takie jak : UB,KBW czy Informacja Wojskowa...
Przed wojną czerwona hołota...razem ze swoimi przybudówkami nie przekroczyła nigdy 5% poparcia w wyborach parlamentarnych...

Eru-Nie : świat bez religii byłby lepszym miejscem, tylko : świat bez pewnych ludzi byłby lepszym miejscem :klawik.
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Ajjj. musiałem to wrzucić :)
Walki ze świętami Bożego Narodzenia ciąg dalszy. W stolicy Unii Europejskiej w miejsce tradycyjnej choinki stanie areligijna zimowa instalacja. Dlaczego? Ponieważ choinka może „obrażać uczucia religijne osób innych wyznań”!
6f4fe35434fba4d1e687774c44fba0f8.jpg

Według decydentów choinka jest… symbolem chrześcijańskim, stąd może ranić uczucia osób innych wyznań i preferencji światopoglądowych. W jej miejsce stanie „drzewko zimowe”. Okazuje się, że to nie koniec innowacji. Zmianie ulegnie także nazwa „Bożonarodzeniowego Jarmarku”, z której usunięte zostanie nawiązanie do narodzin Chrystusa. Słowo „Bożonarodzeniowy” zostanie zastąpione przez inne, neutralne światopoglądowo i mniej kontrowersyjne określenie.
Według badań z 2008 roku, aż 25 procent mieszkańców Brukseli stanowili muzułmańscy imigranci i to właśnie „wrażliwość” wyznawców Allacha stała się zasadniczym motywem, stojącym za tą kontrowersyjną decyzją
Wszystko jasne ......
 
A

Anonymous

Równie dobrze można powiedzieć że miał na to wpływ Żydowski Parlament Europejski który od lutego mieści się w brukseli. Wszystko zależy od tego kto co chce zobaczyć :jezyk
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
e tam ...jakoś żydki po całym świecie się rozleźli i z " choinkami " nie walczą ...w Jerozolimie widziałem i choinki i po sąsiedzku stojące monory i nikt z tego afery nie robił ...czasem ortodoksyjny rabin miał jakiś problem ...ale to przypadki sporadyczne :jezyk
 
A

Anonymous

Swoją drogą Palikot i przyjaciele :szydera muszą być wyznawcami Allaha skoro chcą ściągać krzyże :scratch
 
A

Anonymous

remool napisał:
e tam ...jakoś żydki po całym świecie się rozleźli i z " choinkami " nie walczą ...
Walczą,walczą...ale w : białych rękawiczkach :zawsty Oni zawsze brzydzili się przemocą :dziwak więc używają metod bardziej : wysublimowanych :szef
 
Do góry