LibreOffice i podobne - wersje stabilne

Nitrogene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Listopad 2018
Posty
1667
Reakcje/Polubienia
1765
Sprawdziłem changelog i jeszcze poczekam. Brak zgodności z Windows 11, brak natywnego dark mode, duże odstępstwa w wersjach dla MacOS i Linux. W zasadzie wersja dla Windows to taka bieda wersja.
 

Bizon

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
2084
Reakcje/Polubienia
319
Miasto
Nagykutas
Sprawdziłem changelog i jeszcze poczekam. Brak zgodności z Windows 11, brak natywnego dark mode, duże odstępstwa w wersjach dla MacOS i Linux. W zasadzie wersja dla Windows to taka bieda wersja.
U mnie na Windows 11 przynajmniej z .docami jest OK.
 

Nitrogene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Listopad 2018
Posty
1667
Reakcje/Polubienia
1765
U mnie na Windows 11 przynajmniej z .docami jest OK.
Masz dostęp do menu podręcznego w Exploratorze Windows? Działa Ci systemowy tryb ciemny? Masz podgląd dokumentów bez otwierania programu?
Zainstalowałem LibreOffice na MacOS i wygląda oraz działa jak natywna aplikacja. Wersja dla Windows w Windows 11 zachowuje się jak „ciało obce”.
 

Bizon

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
2084
Reakcje/Polubienia
319
Miasto
Nagykutas
Masz dostęp do menu podręcznego w Exploratorze Windows? Działa Ci systemowy tryb ciemny? Masz podgląd dokumentów bez otwierania programu?
Zainstalowałem LibreOffice na MacOS i wygląda oraz działa jak natywna aplikacja. Wersja dla Windows w Windows 11 zachowuje się jak „ciało obce”.
Wszystko działa, jedyne co zauważyłem z W 11, to na razie trochę szybciej bateria lapa schodzi niż na W 10. Odpukać, u mnie nigdy z nowymi systemami nie było problemów. :klawik
 

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37810
Reakcje/Polubienia
33943

LibreOffice 7.2.3​

LibreOffice 7.2.3 (2021-11-25) - Fresh Branch​

The latest "fresh" version of LibreOffice, recommended for technology enthusiasts, which contains new features and program enhancements. This version may contain a few annoying bugs which will be fixed in the next bugfix versions to come. Detailed release notes can be accessed from the link below.

LibreOffice 7.2.3 is the third bugfix release of the fresh line. For a list of fixed bugs compared to the previous release see the list of
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
and
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Nitrogene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Listopad 2018
Posty
1667
Reakcje/Polubienia
1765
Dark mode nadal nie ma...
 
Do góry