Mój kanał na YouTube został usunięty, tworzyłem go 14 lat i 6 miesięcy...

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2236
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka
Mój kanał na YouTube został usunięty, tworzyłem go 14 lat i 6 miesięcy...
408264931_6840942845981482_8123095485618343130_n.jpg
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2236
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka
Moje odwołanie zostało odrzucone, kanał definitywnie zamknięty, treści niedostępne. Wszystkie kopie moich filmów mam na dysku. Przechodzę na kanał mojej żony, jeszcze pod jej poprzednim nazwiskiem. Będę publikował najważniejsze.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36017
Reakcje/Polubienia
25119
Miasto
Trololololo
Moje odwołanie zostało odrzucone, kanał definitywnie zamknięty, treści niedostępne. Wszystkie kopie moich filmów mam na dysku. Przechodzę na kanał mojej żony, jeszcze pod jej poprzednim nazwiskiem. Będę publikował najważniejsze.
Trochę czasu minie i tam też pewnie skasują, te treści szkodliwe i niebezpieczne to co takiego jest :??
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10018
Reakcje/Polubienia
10659
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Trochę czasu minie i tam też pewnie skasują, te treści szkodliwe i niebezpieczne to co takiego jest :??

Pewnie chodzi o te wszystkie filmy z aktywacjami Windowsa i innych programów bo już nie jeden taki kanał poleciał.
Jedynym rozwiązaniem jest dodawanie do filmów lektora murzyna geja. Jak usuną taki kanał to od razu krzyczeć że rasizm i homofobia. Takich kanałów nie tykają.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36017
Reakcje/Polubienia
25119
Miasto
Trololololo
Pewnie chodzi o te wszystkie filmy z aktywacjami Windowsa i innych programów bo już nie jeden taki kanał poleciała.
Jedynym rozwiązaniem jest dodawanie do filmów lektora murzyna geja. Jak usuną taki kanał to od razu krzyczeć że rasizm i homofobia. Takich kanałowe nie tykają.
Można też przenieść się na inną platformę :klawik
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10018
Reakcje/Polubienia
10659
Miasto
Somewhere over the rainbow.

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2236
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka
Znam człowieka, który na swoim kanale publikował filmy o majsterkowaniu, domowych naprawach, takie proste ale praktyczne porady. Po kilku latach jak już rozbudował kanał i miał kilka tysięcy subskrybentów, ktoś anonimowo donosił że taki a taki film jest szkodliwy dla społeczności, film usuwano, nakładano kary 3 miesięcznego zakazu publikacji nowych treści i po kilku takich akcjach kanał usunięto definitywnie, jak w moim wypadku. Wystarczy jeden niezadowolony widz, który poda byle jaki powód, np. że młotek użyty w filmie miał naklejkę znanej firmy, która sobie nie życzy reklamy lub zapłaciła za reklamę twórcy a on tego nie ujawnił. Tai widz może przyczepić się do wszystkiego, film jest usuwany, twórca karany, a po 3 karze kanał zostaje zamknięty. Są oczywiście wyjątki, wówczas gdy kanał ma bardzo wysoką oglądalność, wówczas na wszystko jest przymykane oko, bo kanał przynosi zyski z reklam. Twórca dostaje 33 % reszta zysków pozostaje w YouTube.
 

Leszek55

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
234
Reakcje/Polubienia
244
Być może jesteś za bardzo "pożyteczny" swoimi poradami pomagałeś innym a korpa tego nie lubią bo tracą klientów i zainteresowanych_ też...
Przykro za to co Cię spotyka ale nastały jakieś takie czasy jak tu już wcześniej pisano że "madry musi uważać by nie urazić głupca" a dobro dziś jest uważane za naiwność.Na pociechę pozostaje-nikt Ci nie zabierze satysfakcji że odwalałeś kawał świetnej roboty za co masz niepisaną i pisaną wdzięczność tych co z tego skorzystali.Tak jak koledzy doradzają- może inne kanały i formy pozwola byś nadal działał- i tego Ci życzymy.Pzdr.
 

merkaba

Bardzo aktywny
Dołączył
12 Grudnia 2012
Posty
163
Reakcje/Polubienia
14
kiedyś YouTube walczyło z cruzadeNR kasowało filmiki zamykano konto ale ludzie sie w kurzyli i umieszczali jego filmy na swoich kanałach np
 

Tomnord15

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Wrzesień 2010
Posty
264
Reakcje/Polubienia
117
Miasto
Wrocław
Niech YouTube najlepiej zajmie się zaśmiecającymi je filmikami różnego rodzaju oszołomów spiskowych. Bredniami o płaskiej Ziemi, chemtrails czy Idiotyzmami o HAARP co zmienia pogodę a nie kanałami które wnoszą coś twórczego i pożytecznego.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36017
Reakcje/Polubienia
25119
Miasto
Trololololo
Niech YouTube najlepiej zajmie się zaśmiecającymi je filmikami różnego rodzaju oszołomów spiskowych. Bredniami o płaskiej Ziemi, chemtrails czy Idiotyzmami o HAARP co zmienia pogodę a nie kanałami które wnoszą coś twórczego i pożytecznego.
Nie mogom bo dajom dużo wyświetleń :sarkazm
 
Do góry