Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19209
Reakcje/Polubienia
55912
AdwCleaner 7.2.2
version 7.2.2 [16/07/2018]

New Features
  • Ability to add an element or a family to exclusions directly from the scan results contextual menu
  • Ability to open the Malwarebytes Threat center directly from the scan results contextual menu
Changes
  • The UI is now available in en_UK in addition to en_US.
  • Support for Traditional Chinese in addition to Chinese Simplified
  • Improve URLs detection
  • Update HSTS policy expiration
Bugfixes
  • Improve the removal of all AdwCleaner files when uninstalling
  • Update Generic detections
  • Fix DriverPack detection
  • Improve Startup detection module
  • Fix Crash when closing processes [7.2.1 hotfix]
  • Various UI improvements
  • Definitions 2018.07.12.1
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Tomasz Bielski

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Sierpień 2012
Posty
325
Reakcje/Polubienia
31
Miasto
Szczecin
AdwCleaner 7.2.2 jest nadal betą. Była finalna przez sekundę ale chyba jest coś nie tak i zrobili znów betę :)
 

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37845
Reakcje/Polubienia
33963
AdwCleaner 7.2.3
v7.2.3 [30/08/2018]
New Features
  • The left sidebar is not disabled anymore during critical processes.
  • Improved Windows 7+ integration: the progress is now displayed in the taskbar with a specific color dep ending on the number of elements detected.
  • Improved remediation capabilities.
  • Prepare major database optimization in upcoming versions (size reduction, detection improvement, ...).
Changes
  • Update Malwarebytes moto: "Imagine a world without malware. We do.".
  • Display the database status in the logfile header: "Cloud" / "Local".
Bugfixes
  • Do not detect vaccines anymore.
  • Update Generic detections
  • Definitions 2018.08.30.1
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37845
Reakcje/Polubienia
33963
AdwCleaner 7.2.4.0
v7.2.4 [24/09/2018]
New Features

  • Automatic updater: it's no longer needed to manually download a new version of AdwCleaner.
Changes
  • Logs and Quarantine tables are now sorted by date, and not by text.
Bugfixes
  • Fix a crash when the basic repairs are run without prior detections
  • New generic detections
  • Fix detection of vaccines
  • Fix the upgrade process for build increments
  • Update translations
  • Definitions 2018.09.21.1
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
129
Miasto
Szczecin
Niedawno przeskanowałam mojego kompa za pomocą Malwarebytes Premium, Emsisoft AntiMalware, oraz Zemana AntiMalware, a AdwCleaner wciąż coś wykrywa.... To znaczy, że jest taki skuteczny? Na razie wykrył mi 29 potencjalnie niepożądanych programów, uwzględniając FP w Auslogisc.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35951
Reakcje/Polubienia
25049
Miasto
Trololololo
Niedawno przeskanowałam mojego kompa za pomocą Malwarebytes Premium, Emsisoft AntiMalware, oraz Zemana AntiMalware, a AdwCleaner wciąż coś wykrywa.... To znaczy, że jest taki skuteczny? Na razie wykrył mi 29 potencjalnie niepożądanych programów, uwzględniając FP w Auslogisc.
Najlepiej będzie jak podasz to co pokazał AdwCleaner.
 

joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
129
Miasto
Szczecin
Niestety, usunęłam wszystkie ,,zagrożenia" i po chwili internet przestał mi działać... :( Przywróciłam owe wpisy i pliki, z kwarantanny, ale to nic nie dało. Okazało się, że serwery DNS przestały odpowiadać i byłam zmuszona zresetować ustawienia karty sieciowej. Znów używam domyślnego IP, bo wcześniej musiałam ustawiać je ręcznie, oraz sama zmieniłam sobie DNS na te od Cloudflare. Nie wiem czy to wina AdwCleaner, następnym razem nim coś usunę, to pokażę logi...
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35951
Reakcje/Polubienia
25049
Miasto
Trololololo
Niestety, usunęłam wszystkie ,,zagrożenia" i po chwili internet przestał mi działać... :( Przywróciłam owe wpisy i pliki, z kwarantanny, ale to nic nie dało. Okazało się, że serwery DNS przestały odpowiadać i byłam zmuszona zresetować ustawienia karty sieciowej. Znów używam domyślnego IP, bo wcześniej musiałam ustawiać je ręcznie, oraz sama zmieniłam sobie DNS na te od Cloudflare. Nie wiem czy to wina AdwCleaner, następnym razem nim coś usunę, to pokażę logi...
Dlatego nie ma co się sugerować ilością wykrytych szkodników, programy często gęsto lubią strzelić fałszywym alarmem.
 

hocik

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Październik 2012
Posty
416
Reakcje/Polubienia
461
Miasto
szczecin
Może problem nie jest w programie AdwCleaner a w tym
Moją dziesiątkę zabezpieczam za pomocą wielu, wypróbowanych przeze mnie programów. Oto one: Emsisoft AntiMalware, Xvirus Personal Firewall Pro, SpyShelter Premium, Malwarebytes Premium, Zemana AntiMalware, WinPatrol, AdGuard, Unchecky, MCShield, oraz rzadko przeze mnie używany ShadowDefender.
 

joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
129
Miasto
Szczecin
Hocik, faktycznie mam sporo programów do ochrony, jednak one nie spowodowały jak dotąd żadnych problemów z internetem. Nie wchodzą też ze sobą w konflikty... Krótko po bezmyślnym użyciu AdwCleaner miałam problemy z netem. To moja wina, a nie tego programu- zasugerowałam się ilością zagrożeń i wszystkie je usunęłam. Może trzeba było podać loga z AdwCleaner, zamiast wszystko od razu usuwać.... Używałam wcześniej AdwCleaner i dopiero teraz po jego użyciu miałam problemy z netem. Problem może stanowić sam system Windows 10 i październikowa aktualizacja, którą pomyślnie zainstalowałam, piątego października. Ów system bardzo łatwo położyć...
 

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37845
Reakcje/Polubienia
33963
AdwCleaner 7.2.5.0
New Features
  • Submit False Positives directly from the result scan contextual menu.
Changes
  • Update Qt to 5.9.7
  • Definitions 2018.11.14.1
Bugfixes
  • Fix Crash during Firefox scan
  • Do not display the update prompt on top of the EULA
  • Make quarantine more reliable
  • Update generic detections
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry