Malwarebytes Anti-Malware-Pytanie o błąd MBAM 0xc000001d

virophage

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
199
Reakcje/Polubienia
19
Miasto
Pomorze
Witam
Od "MBAM 2.1.8 do 2.2.0.1024 " w starszych procesorach ,trzeba jakieś FIXY (Malwarebytes_2.1.8_SSE2_Hotfix.exe) instalować ? bo u mnie błędy wyskakują :facepalm .Mam procesor DualCore Intel Celeron N2830 2417 MHz i byk wyskakuje "MBAM 0xc000001d", dopiero po wstrzyknięciu tego "MBAM HOTfix" normalnie odpala :facepalm co z tym "mbasem" się porobiło :zaciesz
Dawno go nie instalowałem chciałem zobaczyć, bo konkurs jest, a tu niespodzianka :zaciesz
Spotkał się ktoś z podobnym problemem ?

Tu ludziki o tym piszą.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35567
Reakcje/Polubienia
24595
Miasto
Trololololo
Re: Malwarebytes Anti-Malware-Pytanie

Kiedyś ta firma miała jeden produkt więc dbali o niego bardziej, teraz się rozrastają więc i słabiej testują ale faktycznie MBAM V1 były mniej problematyczne.
 

virophage

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
199
Reakcje/Polubienia
19
Miasto
Pomorze
Re: Malwarebytes Anti-Malware-Pytanie

OXYGEN THIEF napisał:
Kiedyś ta firma miała jeden produkt więc dbali o niego bardziej, teraz się rozrastają więc i słabiej testują ale faktycznie MBAM V1 były mniej problematyczne.

No własnie :) wcześniej nie miałem z nim problemu :) Dzięki za odp.
 

ArekS

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Kwiecień 2015
Posty
244
Reakcje/Polubienia
0
virophage napisał:
Witam
Od "MBAM 2.1.8 do 2.2.0.1024 " w starszych procesorach ,trzeba jakieś FIXY (Malwarebytes_2.1.8_SSE2_Hotfix.exe) instalować ?
Widocznie trzeba i nie ma w tym nic nadzwyczajnego, że nowe oprogramowanie często odmawia posłuszeństwa na wiekowych procesorach - w tym wypadku chodzi o te, w których brak obsługi SSE2, czyli m.in. o o procesory AMD sprzed ponad 12 lat (np. Athlony XP). Z drugiej strony...
virophage napisał:
(...) bo u mnie błędy wyskakują :facepalm .Mam procesor DualCore Intel Celeron N2830 2417 MHz i byk wyskakuje "MBAM 0xc000001d", dopiero po wstrzyknięciu tego "MBAM HOTfix" normalnie odpala :facepalm
... - trudno za taki uznać Celeron N2830 z 2014 roku. :zaciesz
W tym wypadku: z tym patch'em czy bez niego - nie powinno być różnicy, a jeśli już to na niekorzyść wersji spatchowanej (np. spadek wydajności MBAM po zastosowaniu patcha). Po prostu Twój hardware nie potrzebuje tego patch'a.
Prawdopodobnie coś Ci się skrzaczyło przy instalacji/aktualizacji MBAM a podmiana przez patch pewnych plików MBAM przypadkiem uleczyła sytuację. Zalecałbym przeinstalowanie.
 
Do góry