MalwareBytes Anti-Malware - wersje stabilne

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Malwarebytes Anti-Malware 3.4.5.2467-1.0.342-1.0.4514

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Lista zmian:
Performance/protective capability

  • Improved remediation for hijacked shortcuts
  • Continued improvements to overall protection, detection and remediation
Usability

  • Device Name now syncs to the Malwarebytes My Account portal for users on the paid version
  • Improved accessibility features for the Notification Center
  • Added custom messages designed to highlight the value of Malwarebytes protection and help it remain free
Stability/issues fixed

  • Fixed problem when cutting / pasting files with anti-ransomware enabled
  • Fixed problem where USB stick would not eject properly with anti-ransomware enabled
  • Fixed a service crash related to self-protection
  • Fixed a blue screen crash related to Web Protection
  • Addressed other miscellaneous defects
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19140
Reakcje/Polubienia
55665
Malwarebytes Anti-Malware 3.5.1.2522-1.0.365-1.0.4968
What's new in this version:

Performance/protective capability:
- Added support for Hypervisor Code Integrity (HVCI) and Device Guard to meet Microsoft compliance requirements
- Improved the remediation process so fewer reboots are required
- Improved the accuracy of the Web Protection module
- Improved driver management for increased stability
- Continued improvements to overall protection, detection and remediation

Usability:
- Updated the dashboard design to better showcase Malwarebytes real-time protection features
- Updated Notification Center behavior to make it easier to dismiss
- Numerous other user interface and copy enhancements

Stability/issues fixed:
- Fixed issue where anti-ransomware module could cause high CPU and memory use
- Fixed an issue where Malwarebytes would open to the scan tab instead of the dashboard
- Fixed reported crashes related to Web Protection
- Fixed several translation issues
- Addressed other miscellaneous defects
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnia edycja:

Ircus

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
12825
Reakcje/Polubienia
43171
Malwarebytes Anti-Malware 3.6.1.2711-1.0.463-1.0.6913
Performance/protective capability
  • Improved detection and remediation
Usability
  • Removed default monthly Scheduled Scan in Free mode
  • Updated the installer to allow installation to standalone Business mode when certain conditions are met
Stability/issues fixed
  • Fixed BSOD involving farflt.sys
  • Fixed issue with exclusion involving short filenames
  • Addressed other miscellaneous defects
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
128
Miasto
Szczecin
Od lat używam Malwarebytes Premium i jestem z niego zadowolona... On sam instaluje pomniejsze aktualizacje, a te większe muszę sama instalować. Dobrze działa z Emsisoft Anti-Malware i innymi programami do ochrony. Rzadko ostrzega mnie przed niebezpiecznymi stronami i blokuje do nich dostęp, jednak to jest dobre zabezpieczenie. Nie wykrył u mnie wielu wirusów, rzadziej sypie FP niż EAM... Polecam ów program. :)
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35551
Reakcje/Polubienia
24588
Miasto
Trololololo
Od lat używam Malwarebytes Premium i jestem z niego zadowolona... On sam instaluje pomniejsze aktualizacje, a te większe muszę sama instalować. Dobrze działa z Emsisoft Anti-Malware i innymi programami do ochrony. Rzadko ostrzega mnie przed niebezpiecznymi stronami i blokuje do nich dostęp, jednak to jest dobre zabezpieczenie. Nie wykrył u mnie wielu wirusów, rzadziej sypie FP niż EAM... Polecam ów program. :)
Malwarebytes Premium od wersji 3 czyli od wersji gdzie podobno może całkowicie zastąpić program antywirusowy to straszna kobyła, jak zintegrują z nim jeszcze zaporę Windows Firewall Control to już całkiem będzie słoniowato.Szkoda że też trochę podupadł na detekcji zagrożeń.Ich bloker stron działa całkiem dobrze, można go sobie zainstalować jako wtyczkę do przeglądarki
https://programyzadarmo.net.pl/thre...-chrome-malwarebytes-browser-extension.34552/
 

joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
128
Miasto
Szczecin
Wydaje mi się, że Malwarebytes, w czasie instalacji, uruchamia swój okres testowy i nie można tego wyłączyć... Strasznie obciążał mojego kompa z XP... Naprawdę zrobiła się z niego niezła kobyła, ale na mojej dziesiątce mi to nie przeszkadza, bo mam 8 GB RAM. Dziękuję za polecenie tamtego rozszerzenia. :)
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9845
Reakcje/Polubienia
10469
Miasto
Somewhere over the rainbow.
MBAM to jest moje największe rozczarowanie ostatnich lat. Z programu który po postawieniu nowego systemu instalowałem jako pierwszy stał się programem, którego unikam jak ognia. Kiedyś lekki, skuteczny, nieprzekombinowany. Teraz mułowaty i szczelny jak ruski termos.
Szkoda, że ludzie za nim stojący zamiast kontynuować pracę nad nim to zaczęli nowe siedziby budować i włączać się w jakieś akcje społeczne. W samym programie zmienili wygląd tak jakby to było najważniejsze. Nie widać nawet perspektyw żeby to miało się zmienić. Licki lifetime leżą u mnie i czekają na lepsze czasy. :jaranko
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9845
Reakcje/Polubienia
10469
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Malwarebytes Anti-Malware 3.7.1.2839


Performance/protective capability
  • Now compatible with Microsoft’s Early Launch Anti-Malware requirements
  • Improved detection and remediation techniques


Usability
  • Added new Play Mode feature for paid users to allow uninterrupted gaming or streaming experience
  • Improved compatibility between the Web Protection module and other third-party software


Stability/issues fixed
  • Fixed a BSOD related to netio.sys
  • Fixed On Reboot scheduled scans not honoring scan settings and showing incorrect Next Scan date
  • Fixed a mismatch between Malwarebytes and Windows Action Center regarding Update status
  • Fixed problem where certain settings were not accurately retained on upgrade
  • Improved performance in Safe Mode so only essential functionality runs
  • Addressed numerous other miscellaneous defects


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Daniel_07

Świeżak
Dołączył
29 Styczeń 2014
Posty
24
Reakcje/Polubienia
0
Witam,
jakieś 2lata temu odinstalowałem Malwarebytes, bo miałem nieustanne problemy (jak się potem okazało właśnie przez ten program) z blue screenami. Zainstalowałem ponownie MB Premium, już 4 dni działa bez problemów i chciałem właśnie spytać czy poradzili sobie już z tą przypadłością? Bo wtedy czy to win7 czy 10 wiele osób doświadczało niebieskiego ekranu.

Poza tym chciałem jeszcze spytać, bo mam także SpyShelter Firewall i czy razem z MB to wystarczająca ochrona czy czegoś brakuje??
 
S

Skasowany użytkownik 6404

Witam!
Odnosnie problemow z Malwarebytes, /blue screen/ to program ten reagowal w ten sposob gdy wystepowaly jakies niescislosci
z kluczami licencyjnymi, choc nie musialo byc to regula.
Pozdrawiam!
 
Do góry