A

Anonymous

Mercalli Easy makes it a snap to stabilize shaky video. Just drag and drop a video into the app, and preview how it will look with a “before and after” comparison. When you like the changes you’ve made, Mercalli Easy does the rest with a single click to render, export and save.
In addition to shaky video correction, Mercalli Easy allows you to rotate, trim edit and even fix annoying rolling-shutter distortions. Fixing video like a pro is easy!

- Handheld video shot without a tripod
- Shooting from a moving car,boat or airplane, or while walking
- Video shot from action/helmet cams
- Tracking fast action
- Wind or weather

MORE:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Get it here:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
or here:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Download link:


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

:england
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Oprócz licencji na Mercalli Easy dostajemy jeszcze lickę na Heroglyph 2.5 i Adorage 10. :yhy
 

rafalp86

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2011
Posty
916
Reakcje/Polubienia
446
Elvis_JXL napisał:
Oprócz licencji na Mercalli Easy dostajemy jeszcze lickę na Heroglyph 2.5 i Adorage 10. :yhy

Otrzymałem tylko do Mercalli Easy, a do reszty jak można zdobyć ??
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Ja normalnie po rejestracji dostałem 3 licencje tylko problem jest taki że nie ma skąd pobrać tego Adorage 10. Na stronie producenta jest tylko wersja demo :(
 

rafalp86

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2011
Posty
916
Reakcje/Polubienia
446
Ok już mam. Podczas rejestracji nie zaznaczać nic w sekcji "Ihre bereits registrierten Produkte von proDAD" i wtedy otrzymamy klucze do reszty Heroglyph 2.5 i Adorage 10. Z Heroglyph 2.5 to udało mi się program zarejestrować. Najpierw generujemy sobie klucze w sekcji Produkte, a następnie pobieramy plik "Heroglyph Rapid" jest to program licencyjny do programu Heroglyph 2.5.

Pobieramy Heroglyph 2.5 demo z tego linku:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Po kolei:
1.Instalujemy program Heroglyph 2.5 demo
2.Uruchamiamy Heroglyph Rapid i klikamy OK, program poprosi nas o uruchomienie programu Heroglyph 2.5 w celu aktywacji.
3.Gdy Heroglyph 2.5 został uruchomiony na tamtym klikamy OK. Program został zarejestrowany i mamy wersje 2.6 :jezyk
4.Jeśli się komuś nie udało, lub ma błąd, niech spróbuje ponownie. Mi zaskoczyło za 2 razem.

Co do programu Adorage 10 nie znalazłem jeszcze full wersji, lub której chciała by przyjąć klucz.
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18400
Reakcje/Polubienia
39051
Miasto
Gdzieś w Polsce
Mercalli_EASY_high-139x200.jpg
proDAD Mercalli EASY SAL v2.1.0
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Mercalli Easy ułatwia stabilizację filmu. Wystarczy przeciągnąć film wideo i przeciągnąć go do aplikacji i sprawdzić, jak będzie wyglądać porównanie "przed i po". Jeśli podobają Ci się wprowadzone zmiany, Mercalli Easy wykonuje resztę za pomocą jednego kliknięcia, renderowanie, eksport i zapis.
Oprócz luźnej korekcji obrazu, Mercalli Easy umożliwia obracanie, przycinanie i nawet utrwalanie irytujących zakłóceń. Naprawianie wideo jak pro jest łatwe!
- Kieszonkowy film wideo bez statywu
- Fotografowanie z poruszającego się samochodu, łodzi lub samolotu lub podczas chodzenia
- wideo z kamer akcji / kasku
- Śledzenie szybkich działań
- Wiatr lub pogoda
Wydajne funkcje, niesamowite efekty.
Zamiana trzęsących się filmów w dzieła sztuki.
Zniekształcenia rolety-migawki, stały automatycznie.
Skoncentruj się na przechwytywaniu akcji - możemy to naprawić później.
Łatwa edycja.
Zapisz w popularnych formatach plików.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!



Rejestracja
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
, pobieranie z SOS
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
.
 

irfan19

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
28 Luty 2018
Posty
1713
Reakcje/Polubienia
11098
Mercalli 3 SAL+ (Full Version)
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Note:
Here click on the yellow button and then create a new account with the manufacturer - if you already have an account, all you need to do is register. You will then be shown the product key for the software. After the installation, enter the product key in the window provided, the "Unlock" button enables the full version.
 
Do góry