OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36012
Reakcje/Polubienia
25116
Miasto
Trololololo

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10018
Reakcje/Polubienia
10658
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Ciekawe bo jak się przejdzie do MS Store to nie wyszukuje tej aplikacji :scratch

EDIT:

Narzędzie nie jest jeszcze dostępne dla wszystkich :foch
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10018
Reakcje/Polubienia
10658
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Info o wydaniu stabilnej mam z neowin
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Ja gdzieś znalazłem, że to jest udostępniane stopniowo. Nie każdy ma oda razu dostęp. Ja aktualnie jestem na etapie, że mogę pobrać plik, którego uruchomienie przenosi mnie do MS Store ale nie ma opcji pobrania. Jak "ręcznie" przejdę na MS Store i skorzystam z wyszukiwarki to w ogóle go nie znajduje.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10018
Reakcje/Polubienia
10658
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Jakby ktoś chciał wypróbować a nie może pobrać z MS Store to instalator do pobrania poniżej:


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Teraz wszystko działa. Może to nie będzie mój podstawowy wybór jeśli chodzi o czyścik ale ma fajny toolbar z poziomu którego można szybko zrobić screena albo notatkę. Zostaje u mnie na testy :klawik
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10018
Reakcje/Polubienia
10658
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Toolbar można fajnie konfigurować. Oprócz narzędzi jak screenshot, notatka czy tłumacz albo przelicznik walut można dodawać strony internetowe i z jego poziomu otwierać np. PZD. Strony otwierają się w Edge nawet jak domyślna jest inna przeglądarka. Można go też przypiąć do dowolnej krawędzi i ukryć więc nie zaśmieca pulpitu. Trochę dziwne że w przypadku gdy nic nie jest otwarte to chowa się całkowicie i nie można z niego skorzystać. Pojawia się dopiero przy otwartym oknie przeglądarki albo folderze.


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37927
Reakcje/Polubienia
33983

Microsoft PC Manager 3.3.15.0​

Microsoft PC Manager is an all-in-one platform as Windows facade which offers many valuable features including:


  • PC Boost: Cleanup your system and free up space. Boost your PC's performance.
  • Storage Management: Give your PC a spring cleaning and manage large files.
  • Antivirus Scan: Utilizing the Microsoft Defender virus engine, it identifies unknown risks, ensuring computer security.
  • Health Check: Find and fix issues fast. Scan and clear threats with one click.
  • Toolbox: Smarter and more efficient, understands your needs better.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry