Sprzęt Mikroskop USB nie działa na Windowsie 10

niewadzkak

Świeżak
Dołączył
17 Lipiec 2016
Posty
34
Reakcje/Polubienia
2
Od kilku lat posiadam mikroskop USB firmy Celestron. Chciałam go użyć po dłuższym czasie, lecz program (ten sam, którego używałam wcześniej na Windowsie 7) nie widzi wpiętego do USB mikroskopu, mimo że w mikroskopie po podłączeniu zapalają się LEDy i pojawia się w menedżerze urządzeń. Gdy uruchamiam program, pojawia się komunikat "please plug in microscope and run software again". Uruchomienie w innych trybach zgodności nie pomaga. Odkopałam starego laptopa z Windowsem 7 i wszystko działa, więc to nie wina mikroskopu. Próbowałam napisać do supportu, ale mimo klikania "send" wiadomość nie chce się wysłać.

Czy jest coś, co mogę zrobić, aby mikroskop działał na Win10, czy muszę kupić jakiś inny sprzęt?
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Ciekawe czy nie brakuje sterownika usb.Musisz sprawdzić programem Driver Max lub innym ,czy nie brakuje właśnie tego sterownika.
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19204
Reakcje/Polubienia
55889
Próbowałam napisać do supportu, ale mimo klikania "send" wiadomość nie chce się wysłać.
Email do supportu: mail@celestronsupport.com

Albo możesz wejść na stronę
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
i skorzystać z czatu na żywo (ja preferuję zawsze taką opcję, jeśli jest dostępna)

sy7gLIk.jpg

Na koniec ...... Nie podałaś modelu tego mikroskopu, a być może są nowe sterowniki pod Win10
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry