MKV Optimizer

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19209
Reakcje/Polubienia
55912
Maleńki program MKV Optimizer usuwa niepotrzebne ścieżki audio z wybranych plików MKV, także automatycznie. Można również przekodować ścieżki audio.

Tak przedstawia swój projekt niemiecki programista “lightshock” (użytkownik portalu MediaPortal):
Chciałem udostępnić Wam mój mały program MKV Optimizer. Przynajmniej od czasu do czasu, przeszkadza mi, że nie ma niemieckojęzycznych ścieżek dźwiękowych w wielu plikach MKV. Pozwoliłem sobie szukać w wyszukiwarce Google oprogramowania, które usuwałoby określone ścieżki dźwiękowe, najlepiej automatycznie. Wiele programów może to zrobić…, ale nie automatycznie. Ponieważ czuję się komfortowo, potrafię również programować, ku rozczarowaniu mojej żony i bez zbędnych ceregieli wymyśliłem własny, mały program“.

Aby edytować pliki MKV, potrzebny jest program
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
. Po uruchomieniu MKV Optimizer automatycznie wyszukuje programu MKVToolNix w folderze MKV Optimizer lub w folderze „Programy” lub „Programy(x86)”. Jeśli nie można znaleźć MKVToolNix, ścieżkę można określić ręcznie.

Do przekodowania ścieżek audio wymagane jest oprogramowanie
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
(kompletna platforma do nagrywania, konwertowania i przesyłania strumieniowego treści audiowizualnych), powiązany plik wykonywalny jest po prostu kopiowany do folderu MKV Optimizer.
źródło:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


MKV_Optimizer-1.jpg


MKV_Optimizer_2.jpg

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Pobieranie:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Spolszczenie:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry