MRG Effitas Flash Test 27.07.2012

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36126
Reakcje/Polubienia
25240
Miasto
Trololololo
MRG Effitas Flash Test 27.07.2012 (Zero Hour)
jyJP0.jpg

MRG Effitas Flash Test 27.07.2012 (6 Hours Later)
Hi3rt.jpg

MRG Effitas Flash Test 27.07.2012 (12 Hours Later)
TqF7i.jpg
 

Likwis

Bardzo aktywny
Dołączył
20 Listopad 2010
Posty
1007
Reakcje/Polubienia
2
Miasto
Okolice Krk
Tym razem Bitdefenderowi sample nie siadły :jezyk Microsoft największa porażka w tych testach , zero progresu .
 

grummer

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
27 Lipiec 2010
Posty
457
Reakcje/Polubienia
2
Nie rozumiem dlaczego MSE 4 i AVG 2012 jest tak bardzo gloryfikowany na sąsiednim forum ds. bezpieczeństwa.
 
A

Anonymous

grummer napisał:
Nie rozumiem dlaczego MSE 4 i AVG 2012 jest tak bardzo gloryfikowany na sąsiednim forum ds. bezpieczeństwa.
Sprawa jest prosta...Gimnazjum...pierwsza przyjaźń,pierwsza miłość,pierwszy sex :zawsty dzieciaki patrzą na wszystko przez różowe okulary...na zabezpieczenia też :gracz
 

ichito

Bardzo aktywny
Dołączył
23 Październik 2010
Posty
633
Reakcje/Polubienia
235
Miasto
Kraków
Nie rozumiem dlaczego MSE 4 i AVG 2012 jest tak bardzo gloryfikowany na sąsiednim forum ds. bezpieczeństwa.
A o jakim forum mówicie? Bo jeśli myślimy o tym samym, to chyba mam inne spostrzeżenia - no może AVG tylko faktycznie jest tam dobrze postrzegany. A powyższy test to tylko kilkanaście próbek i chyba każdy się zgodzi, że wieszanie psów na jakimś sofcie na tylko takiej podstawie podstawie to bzdura.
BTW...gimnazjalistów to chyba tu więcej by się znalazło...tak nie przymierzając.
 
A

Anonymous

grummer napisał:
Nie rozumiem dlaczego MSE 4 i AVG 2012 jest tak bardzo gloryfikowany na sąsiednim forum ds. bezpieczeństwa.
Po pierwsze - "gloryfikowany" to chyba za duże słowo, co najwyżej dość często polecany.
Po drugie - testy sobie a życie sobie i jeden test nie jest żadnym wyznacznikiem jakości programu. W tym teście MSE poległ na całej linii a w testach WCL to ścisła czołówka.
Hornet napisał:
Sprawa jest prosta...Gimnazjum...pierwsza przyjaźń,pierwsza miłość,pierwszy sex :zawsty dzieciaki patrzą na wszystko przez różowe okulary...na zabezpieczenia też :gracz
Widzisz, ci gimnazjaliści prezentują swoimi wypowiedziami poziom o niebo wyższy od Twojego.
Moim zdaniem przynosisz ujmę dla tego forum poprzez Twoje animozje i mało wyszukane uszczypliwości względem użytkowników "sąsiedniego forum". Chcesz uchodzić za profesjonalistę a zachowujesz się jak zbity dzieciak.
 
A

Anonymous

ichito napisał:
Nie rozumiem dlaczego MSE 4 i AVG 2012 jest tak bardzo gloryfikowany na sąsiednim forum ds. bezpieczeństwa.
A o jakim forum mówicie? Bo jeśli myślimy o tym samym, to chyba mam inne spostrzeżenia - no może AVG tylko faktycznie jest tam dobrze postrzegany. A powyższy test to tylko kilkanaście próbek i chyba każdy się zgodzi, że wieszanie psów na jakimś sofcie na tylko takiej podstawie podstawie to bzdura.
BTW...gimnazjalistów to chyba tu więcej by się znalazło...tak nie przymierzając.
Ichito-cały czas myślimy o tym samym Forum :eek:o ,oczywiście,że to tylko kilkanaście próbek co nie zmienia postaci rzeczy,że AVG to przeciętny pakiecik który wyróżnia się tylko ilością uruchomionych procesów...9 :dziwak :wariat
A jeżeli chodzi o Gimnazjalistów to nie ma co zaklinać rzeczywistości,sam wiesz najlepiej kto i w jaki sposób nadaje tam ton.
ktośtam napisał:
Widzisz, ci gimnazjaliści prezentują swoimi wypowiedziami poziom o niebo wyższy od Twojego.
Moim zdaniem przynosisz ujmę dla tego forum poprzez Twoje animozje i mało wyszukane uszczypliwości względem użytkowników "sąsiedniego forum". Chcesz uchodzić za profesjonalistę a zachowujesz się jak zbity dzieciak.
Ktosiu-masz prawo do swojej subiektywnej oceny i gloryfikowania w niej beztroskiej młodzieży klas gimnazjalnych :) natomiast nie za bardzo rozumiem jakie : animozje i uszczypliwości mi imputujesz :scratch
A co do zbitego dzieciaka to możemy przerzucać się inwektywami jeżeli taka forma polemiki Ci odpowiada :dziękuję
 

vonz

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
2095
Reakcje/Polubienia
6
Widzę ,że na forum zawiązało się ,,kółko rózańcowe,, z sasiedniego forum, niewiele meroteryki,ale ,,my są pany,,
no i mają okazję udzielania sobie nawzajem pochwał ,bo tutaj jak zawsze są niedocenieni/oczywiscie przez ludzi, którzy mają luki w wykształceniu/
:dziwak
przedszkolak z grupy starszaków
:szydera
 

grummer

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
27 Lipiec 2010
Posty
457
Reakcje/Polubienia
2
Nie chciałem niepotrzebnej dyskusji wywoływać ;) Co do AVG to nie kierowałem się tylko tym testem, ale oglądnąłem sporo testów na youtube i było kiepsko. Podobnie z jest MSE, więc po prostu nie rozumiem fascynacji tymi softami. W szczególności, że ani MSE (mimo że to bardzo prosty pakiet), ani AVG (który ma po prostu tych procesów 4 razy więcej niż normalny AV) nie grzeszy wydajnością. Zresztą AV w tych czasach jest tylko dodatkiem do ochrony, od której ludzie odchodzą na rzecz piasków, hipsów i innych wirtualizerów, które są skuteczniejsze ;) Również chodzi plota, że na Windows 7 64 bit należy wgrywać tylko MSE, ponieważ jest on częścią windowsa bla bla bla bla bla. Co z tego, że jest dziurawy jak sito ;)
 

Waves

Nowy użytkownik
Dołączył
6 Marzec 2012
Posty
4
Reakcje/Polubienia
0
Hornet napisał:
grummer napisał:
Nie rozumiem dlaczego MSE 4 i AVG 2012 jest tak bardzo gloryfikowany na sąsiednim forum ds. bezpieczeństwa.
Sprawa jest prosta...Gimnazjum...pierwsza przyjaźń,pierwsza miłość,pierwszy sex :zawsty dzieciaki patrzą na wszystko przez różowe okulary...na zabezpieczenia też :gracz

Słyszysz siebie? Takich bzdur to ja dawno nie czytałem. A może tak było za Twoich czasów i sam padłeś tego ofiarą? Nie mój interes.

MSE faktycznie słabo. Cieszy wynik Emsisoftu.
 
A

Anonymous

Waves napisał:
Hornet napisał:
grummer napisał:
Nie rozumiem dlaczego MSE 4 i AVG 2012 jest tak bardzo gloryfikowany na sąsiednim forum ds. bezpieczeństwa.
Sprawa jest prosta...Gimnazjum...pierwsza przyjaźń,pierwsza miłość,pierwszy sex - dzieciaki patrzą na wszystko przez różowe okulary...na zabezpieczenia też

Słyszysz siebie? Takich bzdur to ja dawno nie czytałem. A może tak było za Twoich czasów i sam padłeś tego ofiarą? Nie mój interes.
Waves-strasznie jesteś naładowany adrenaliną...spuść to z siebie Chłopcze. Jakie : bzdury ?? jaka : ofiara ?? Napisałem o samych pięknych cechach gimnazjalnego życia :hippie Beztrosko plumkacie na tym swoim forum często nie myśląc,że ktoś to może potraktować serio...ale cóż takie są prawidła młodzieńczego wieku :)
 
Do góry