Nadchodzi koniec serwisów pobieraczkowych?

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Witam !

Dostawcy usług internetowych będą musieli wyraźnie informować konsumentów, że zawarcie umowy rodzi obowiązek zapłaty. Będą tego wymagać przepisy, nad którymi pracuje Ministerstwo Sprawiedliwości. Mogą one częściowo powstrzymać tzw. serwisy pobieraczkowe, ale nie będą idealnym lekarstwem na to zjawisko.

Więcej :

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

:)
 
A

Anonymous

W końcu :) Powiedzmy sobie szczerze, że nadal jest multum osób, które średnią się orientują, a w taką pułapkę łatwo wpaść.
 

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
Trochę się takim osobom dziwię... osobiście stwierdzam, że jest tyle różnych serwisów i miejsc z których można pobierać dane, że nawet nie chciałoby mi się rejestrować na czymś co nosi znamiona serwisu pobieraczko-podobnego.
 

Areopagita

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
1044
Reakcje/Polubienia
15
Miasto
różne
Artooro,

Ty masz wiedzę o sieci, która dla wielu miałaby charakter encyklopedii. Jest mnóstwo użytkowników komputera, którzy nie mają najmniejszego pojęcia o najprostszych sprawach, co dopiero mówić o selekcji serwisów. Może być trudno w to uwierzyć, ale tak jest.

pozdr.,
 

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
Areopagita napisał:
Artooro,

Ty masz wiedzę o sieci, która dla wielu miałaby charakter encyklopedii. Jest mnóstwo użytkowników komputera, którzy nie mają najmniejszego pojęcia o najprostszych sprawach, co dopiero mówić o selekcji serwisów. Może być trudno w to uwierzyć, ale tak jest.

pozdr.,

W sumie słusznie, nie powinno mnie to dziwić. Ostatnio usuwałem wirusa "policja" gościowi, który omal nie zapłacił okupu... a kto wie, czy ja nie popełniam analogicznych gaf w innej materii, które kogoś mogłyby zastanawiać ;)
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
W pewnym sensie szkoda że te serwisy znikną gdyż otwierały one oczy id***om ( podającym na każdym kroku swoje prawdziwe dane i nie czytającym regulaminów i umów ) przed wpakowaniem się w poważniejsze kłopoty w życiu realnym ...a dlaczego ? ....otóż gdy taki niemyślący klikacz dostanie wezwanie do zapłaty na kwotę ok 100u zł ( zgodne z regulaminem danego serwisu ) i zrozumie że bez myślenia daleko nie ujedzie to może na przyszłość zastanowi się ...baaa, nawet może przeczyta umowę lub regulamin przed podpisaniem czegokolwiek opiewającego na znacznie większa kwotę i przez to nie straci dorobku całego życia lub nie weżmie super "kożystnego " kredytu :szef
 
Do góry