Cetus

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
320
Reakcje/Polubienia
47
Witam. Jaki jest Waszym zdaniem najlepszy cleaner dla androida? Chodzi o to aby czyścił jak najwięcej śmieci i pozostałości po deinstalowanych apkach, nie musi być z antywirusem i batery saverem, może być płatny
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19212
Reakcje/Polubienia
55934
Witam. Jaki jest Waszym zdaniem najlepszy cleaner dla androida? Chodzi o to aby czyścił jak najwięcej śmieci i pozostałości po deinstalowanych apkach, nie musi być z antywirusem i batery saverem, może być płatny
Ja używam SD Maid Pro
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Jest to zestaw narzędzi do oczyszczania systemu Android i jego optymalizacji. Ale do wykorzystania pełni możliwości wymaga rota.
 

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
649
Reakcje/Polubienia
1423
Do samego czyszczenia zwłaszcza cache wykorzystałbym Nortona:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

lub avasta:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


obie apki moim zdaniem na podobnym poziomie i zdecydowanie skuteczniejsze od szeregu wynalazków.
Jako uzupełnienie proponuję narzędzie do usuwania pustych folderów:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Bardzo dobre i skuteczne, ale pamiętać też trzeba, że czasami to głupiego robota. Nawet jak skasujemy to Andy i tak je odtworzy :)
 

Cetus

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
320
Reakcje/Polubienia
47
A co myślicie o Droid Optimizer lub clean master
 

joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
129
Miasto
Szczecin
Mam pytanko: skoro używam modułu do czyszczenia, wbudowanego w system, w moim Huawei P9 Lite 2017, to nie potrzebuję już tam żadnego innego czyścika? Bo jestem z niego zadowolona... Muszę uważać ile tam mam wolnego miejsca, bo domyślnie gry i aplikacje instalują się w pamięci wewnętrznej i nie można ich zwyczajnie przenieść na kartę pamięci. Zresztą o tym pisali już na forum Huawei.
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19212
Reakcje/Polubienia
55934
Mam pytanko: skoro używam modułu do czyszczenia, wbudowanego w system, w moim Huawei P9 Lite 2017, to nie potrzebuję już tam żadnego innego czyścika? Bo jestem z niego zadowolona...
Jeśli jesteś zadowolona, to nie musisz nic instalować ;) Ale zauważ, że moduł od producenta nie wyczyści zazwyczaj wszystkiego (zostanie to, co producent chce, aby zostało :) ). Wybór oczywiście należy do ciebie.
 

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
649
Reakcje/Polubienia
1423
Mam pytanko: skoro używam modułu do czyszczenia, wbudowanego w system, w moim Huawei P9 Lite 2017, to nie potrzebuję już tam żadnego innego czyścika? Bo jestem z niego zadowolona... Muszę uważać ile tam mam wolnego miejsca, bo domyślnie gry i aplikacje instalują się w pamięci wewnętrznej i nie można ich zwyczajnie przenieść na kartę pamięci. Zresztą o tym pisali już na forum Huawei.
Moduł do czyszczenia Huawei czyli jak dobrze chwytam element managera telefonu działa rewelacyjnie. Warto sobie wyciągnąć widget, który nam pokaże aktualny stan zajętości pamięci i w razie potrzeby jednym klikiem realnie, powtarzam realnie dokonamy jej uwolnienia. Wiele narzędzi w tym płatnych typu Ram Super Boost Fresh etc. też zwalnia pamięć, ale jak dla mnie efektu specjalnie nie widać. Prywatnie korzystam z Huaweia a nawet dwóch i mogę napisać, że dzięki temu modułowi zarówno na tym 2 letnim jak i tym 3 miesięcznym jeszcze nie miałem żadnej zwiechy. O ile w nowym telefonie to jeszcze nie czas ale ten ponad 2 letni jest eksploatowany na maksymalnych obrotach od 7 rano do 24 (poczta, face, whatsapp, skanery, kalkulatory, notatniki, navi, bluetooth i kilka innych.
 
Do góry