Najpopularniejszy w Polsce atak. Wciąż nie wszyscy wiedzą na czym polega i wciąż tracą pieniądze

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35551
Reakcje/Polubienia
24587
Miasto
Trololololo
To najpopularniejszy atak na Polaków. Znany od ponad roku, a mimo to wciąż kilka osób dziennie traci w nim oszczędności całego swojego życia. Wciąż są ludzie, którzy nie wiedzą jak to działa. Dlatego my opisujemy atak krok po kroku, a Ty prześlij to swoim znajomym. W zamian pogłaskamy kotka :)
comment_iBSFYWSohGQ1JN8UR9ZESDzDi2RolZM4,w400.jpg
Więcej:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4275
Reakcje/Polubienia
5690
Miasto
To tu to tam....
To moze ja podepne... na tej stronie:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
znajduja sie linki do aktualizowanej co okolo 15min listy... mozna ja zastosowac do uBlocka, mozna do AdAway (na androida).
Nie zabezpieczy w 100% oczywisice, ale zwieksza szanse.

W przypadku androida Kaspersky w wersji premium tez z niektorymi sobie se poradzi...

PS: na strone, ku mojemu zdumieniu zreszta, trafilem dzieki materialowi (na zupelnie inny temat) ktory zostal... nasciborzony. Ot, czasem trafi sie cos dobrego.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35551
Reakcje/Polubienia
24587
Miasto
Trololololo
To moze ja podepne... na tej stronie:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
znajduja sie linki do aktualizowanej co okolo 15min listy... mozna ja zastosowac do uBlocka, mozna do AdAway (na androida).
Nie zabezpieczy w 100% oczywisice, ale zwieksza szanse.

W przypadku androida Kaspersky w wersji premium tez z niektorymi sobie se poradzi...

PS: na strone, ku mojemu zdumieniu zreszta, trafilem dzieki materialowi (na zupelnie inny temat) ktory zostal... nasciborzony. Ot, czasem trafi sie cos dobrego.
Ja do blokerka korzystam z tego

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry