Sprzęt Napęd zewnętrzny jaki polecacie?

Micx

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Lipiec 2013
Posty
171
Reakcje/Polubienia
143
Cześć
Ponieważ mój napęd w laptopie częściej już nie działa niż działa zacząłem rozglądać się za nagrywarka/napędem DVD na USB do 100 zł. Na allegro znalazłem dwa ciekawe firmy LiteOn (nie chce firmy noname z chińskiego garażu). Są to modele ES1 Ultra Slim i Ebau 108 Slim proszę o opinię na ich temat. Może ktoś używał lub coś albo może znacie lepsze tylko w cenie do 100 zł?
Pozdrawiam i czekam na opinie
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
10591
Reakcje/Polubienia
30863
Ponieważ mój napęd w laptopie częściej już nie działa niż działa zacząłem rozglądać się za nagrywarka/napędem DVD na USB
Jeśli miałoby to być używane sporadycznie, to można się posłużyć takim tworem jak ja mam :zaciesz


W lapku, gdzie miałem nagrywarkę, wymieniłem ją na dodatkowy dysk w kieszeni. A do nagrywarki dokupiłem kabelek i w razie potrzeby mogę jej użyć przez USB ;)

Na alldrogo taki zestaw do 30zł można pewnie kupić.
 

rafalp86

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2011
Posty
884
Reakcje/Polubienia
309
Używam takiej zewnętrznej nagrywarki DVD tylko w wersji białej, tak się nie palcuje. Nie jest to demon prędkości pod USB 2.0. Ale nie narzekam na działanie. Albo kup nagrywarkę wewnętrzną do laptopa i ją wymień. Rozmiar jest standardowy chyba :rolleyes: . Co do modeli to wybrałbym LG, Samsung jest dla mnie za wolny pod względem odczytu danych, dłużej dane czyta z płyty niż np. LG. Ale to moja opinia.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnia edycja:
Do góry