Nawigacja Navitel

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Witam.Kolega kupił nawigację Navitel z wgraną dożywotnią aktualizacją map.Na kartę SD wgrał automapę polski i ma problem z uruchomieniem automapy.Co trzeba zrobić aby ją uruchomić.
 

wcpicker

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Grudnia 2012
Posty
954
Reakcje/Polubienia
121
Miasto
Łódzkie
Jeżeli to jest win ce to chyba musi kolega wgrać nakładkę na system która będzie zawierała przycisk powiązany z plikiem który uruchamia AutoMapę, i ile dobrze zrozumiałem pytanie
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Jeżeli to jest win ce to chyba musi kolega wgrać nakładkę na system która będzie zawierała przycisk powiązany z plikiem który uruchamia AutoMapę, i ile dobrze zrozumiałem pytanie
O jakiej nakładce piszesz,może trochę jaśniej.Jemu chodzi oto, żeby można było uruchomić po włączeniu urządzenia, jedną lub drugą mapę.
 

wcpicker

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Grudnia 2012
Posty
954
Reakcje/Polubienia
121
Miasto
Łódzkie
Kolega musi znaleźć w necie i zainstalować nakładkę na Windows ce, taka nakładka ułatwia uruchamianie różnych programów nawigacyjnych, ekranie głównym nakładki są przyciski które posłużą do uruchomienia zainstalowanych programów nawigacyjnych.
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Szukałem i nic,może ktoś zna
Kolega musi znaleźć w necie i zainstalować nakładkę na Windows ce, taka nakładka ułatwia uruchamianie różnych programów nawigacyjnych, ekranie głównym nakładki są przyciski które posłużą do uruchomienia zainstalowanych programów nawigacyjnych.
A Ty nie znasz strony gdzie znajdę tą nakładkę?Bo ja szukam i na nic nie mogę trafić.
 

wcpicker

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Grudnia 2012
Posty
954
Reakcje/Polubienia
121
Miasto
Łódzkie
Poszukaj na tej stronie
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Jak dobrze pamiętam to powinno tam coś być, ewentualnie zarejestruj się i zadaj pytanie z pewnością ktoś pomoże. Ja bardzo dawno temu interesowałem się tym tematem gdy byłem w podobnej sytuacji
 
Do góry