Grafika Nero AI Image Upscaler za darmo

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18252
Reakcje/Polubienia
38557
Miasto
Gdzieś w Polsce
icon_image_upscaler100.png
Nero AI Image Upscaler v25.5.1000

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Nero AI Image Upscaler: Po prostu przeskaluj obrazy

Ostre jak brzytwa obrazy z telefonów komórkowych, smartfonów, iPadów itp.
Do wysokiej jakości drukowania fotoksiążek i plakatów
Idealny do powiększeń szczegółów
Twórz doskonałe zdjęcia do portali społecznościowych, blogów i internetowych galerii zdjęć
Ponowne wyostrzenie zdjęć w profesjonalnej jakości
Powiększaj zdjęcia kilkoma kliknięciami i bez utraty jakości
Photo-enlarger-with-Nero-AI-Image-Upscaler.png


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Tomnord15

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Wrzesień 2010
Posty
264
Reakcje/Polubienia
116
Miasto
Wrocław
To Nero to jeden wielki wał. Mam Nero Platinum 2023 i ten program w nim, ale żeby usunąć znak wodny trzeba zapłacić 23 zł za dobę. Po upływie doby to samo, jak nie chcesz znaku wodnego.
Edit: Teraz zmienili ofertę, za roczną subskrypcję bez znaku wodnego 220 zł za dożywotnią 549. Fajnie, zapłaciłem za pakiet Nero Patinum gdzie mam programy które jeszcze wołają o kasę. Masakra.
Ale o dziwo klucz z promocji przyjęło. Jest ok wywaliło opcję upgrade. Czyli promocja działa.:dancing
 
Ostatnia edycja:

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9844
Reakcje/Polubienia
10469
Miasto
Somewhere over the rainbow.
To Nero to jeden wielki wał. Mam Nero Platinum 2023 i ten program w nim, ale żeby usunąć znak wodny trzeba zapłacić 23 zł za dobę. Po upływie doby to samo, jak nie chcesz znaku wodnego.

Pewnie dlatego, że ten program nie wchodzi w skład Nero Platinum. Jest tam żeby się zareklamować i ewentualnie go kupić :)
 

zbigniew88

Świeżak
Dołączył
28 Październik 2014
Posty
17
Reakcje/Polubienia
28
Również Automatic1111 ma opcję powiększania obrazków. Owszem trzeba coś lepszego niż zintegrowana grafika w CPU, choć da się to odpalić też na samym CPU - ale to osobna bajka. Leciwe karty typu GTX 1050 spokojnie dają radę. Chodzi na Linux, ale najłatwiej zainstalować to chyba pod Windows. Powiększanie obrazka zależy od jego rozmiaru, stopnia powiększenia i algorytmu - na szybkich kartach (RTX) z dużą ilością VRAM to ok. kilkanaście sekund do minuty. I też są odpowiednie algorytmy do fotek, jak i do obrazków. Najlepsze efekty daje chyba algorytm LDSR, który praktycznie rekonstruuje szczegóły, ale 4x powiększanie dużego obrazka to wtedy nawet kilkanaście minut. Czasami opada szczęka, z drugiej strony, są sytuacje, kiedy i AI się poddaje. Plus względem innych rozwiązań jest taki, że nie jest się zależnym od nikogo, a nawet od połączenia internetowego :)
 
Do góry