Nie mogę odinstalować Chrome dev.

yzrej

Bardzo aktywny
Dołączył
6 Styczeń 2013
Posty
204
Reakcje/Polubienia
58
Witam
Bardzo proszę o pomoc. Nie mogę odinstalować Chrome dev. wersja 60.0.3080.6 (32-bitowa) W moim systemie (win10 x64) brak jest ikonki do odinstalowania tego programu, tak w plikach systemowych jak i w de instalatorze win 10. Chciałbym wersję dev odinstalować i zainstalować stabilną Google Chrome 58.0.3029.110 .
Usunąłem chrome dev w trybie wymuszonym w Revo Uninstaller. Usunąłem wszystkie foldery z chrome. Oczyściłem programem WiseCare i Registry First Aid, zrestartowałem system i dalej w połowie instalacji nowego zatrzymuje się instalacja i wyskakuje komunikat: "Na tym komputerze jest już zainstalowana nowsza wersja Google Chrome"
5e430ffae9db31dbmed.jpg
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35951
Reakcje/Polubienia
25049
Miasto
Trololololo
Witam
Bardzo proszę o pomoc. Nie mogę odinstalować Chrome dev. wersja 60.0.3080.6 (32-bitowa) W moim systemie (win10 x64) brak jest ikonki do odinstalowania tego programu, tak w plikach systemowych jak i w de instalatorze win 10. Chciałbym wersję dev odinstalować i zainstalować stabilną Google Chrome 58.0.3029.110 .
Usunąłem chrome dev w trybie wymuszonym w Revo Uninstaller. Usunąłem wszystkie foldery z chrome. Oczyściłem programem WiseCare i Registry First Aid, zrestartowałem system i dalej w połowie instalacji nowego zatrzymuje się instalacja i wyskakuje komunikat: "Na tym komputerze jest już zainstalowana nowsza wersja Google Chrome"
5e430ffae9db31dbmed.jpg
zapewne to pomoże
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


musisz przejść do opcji folderów i zaznaczyć aby były pokazywane ukryte pliki i wtedy pokasować pliki od chrome
 

yzrej

Bardzo aktywny
Dołączył
6 Styczeń 2013
Posty
204
Reakcje/Polubienia
58
Witam
Uaktualniłem w dniu dzisiejszym najnowszą wersją Chrome dev i ikona Chrome w końcu ukazała się w Revo Uninstaller Pro. Programem tym bez problemów odinstalowałem Chrome dev. Po oczyszczeniu systemu poprzednio wymienionymi programami zainstalowałem stabilną wersję Chrome.
Dziękuję za próbę pomocy, a temat uważam za zamknięty.
Pozdrawiam
 
Do góry