Norton Internet Security 2012 vs Rootkit ZeroAccess

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36012
Reakcje/Polubienia
25116
Miasto
Trololololo
Uuuu jaka muzyczka :D
 

SE7EN

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
1124
Reakcje/Polubienia
114
Jak to jaka, filmowa i darmowa ... :D
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36012
Reakcje/Polubienia
25116
Miasto
Trololololo
Czy ja dobrze widzę? Norton popuścił ?
 

SE7EN

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
1124
Reakcje/Polubienia
114
Nie tylko, całkiem go wywaliło, poza tym doszło do pełnej instalacji rootkita :cry:
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36012
Reakcje/Polubienia
25116
Miasto
Trololololo
To dodaję na bloga :D
 

Alexander

Bardzo aktywny
Dołączył
12 Listopad 2010
Posty
474
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
W.
Se7en , a moze sprawdzilbys na podobnych zagrozeniach inne popularne programy np. Eseta, Mcafee, Avasta, Avirę.:D
 

SE7EN

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
1124
Reakcje/Polubienia
114
Nie ma problemu, jak tylko trafię na kolejne sample niemające u nich sygnatur :)
 

Alexander

Bardzo aktywny
Dołączył
12 Listopad 2010
Posty
474
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
W.
Swietnie ,bo oberwał Norton ,a choć nie lubię tego programu to sądzę jednak,że o niebo lepiej poradzilby sobie obok "kultowego" Mcafee , ktory praktycznie nie gwarantuje ochrony heurystycznej , a tani nie jest. Pliki z linkow , ktore dodales sa na ten czas rozpoznawane tylko przez program Microsoftu :D
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

kamil10506

Bardzo aktywny
Dołączył
25 Czerwiec 2011
Posty
244
Reakcje/Polubienia
0
Ja prosilbym jeszcze o sprawdzenie FSecure i Pandy :)
 

gjon

Świeżak
Dołączył
18 Kwiecień 2011
Posty
12
Reakcje/Polubienia
0
Mnie ciekawi jeszcze jedna kwestia w kontekście porażki Nortona. Zakładam, że uruchomienie zarażonego pliku wykonujesz na koncie z pełnymi uprawnieniami. Ciekawe jak postępowałoby infekcja - jeśli w ogóle by się ten proces udał - na koncie z ograniczonymi uprawnieniami.
 

luger

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Styczeń 2011
Posty
169
Reakcje/Polubienia
32
Miasto
Poznań
Mnie się najbardziej podobało jak w pierwszym wideo na windows 7 dopasowywał starannie okno KillSwitch do prawej połowy ekranu :dziwak zamiast przeciągnąć całe okno całkowicie do prawego rogu, wtedy się dopasuje samo. Tak samo do górnego rogu wskakuje na pełny ekran. :dziwak
 

Alexander

Bardzo aktywny
Dołączył
12 Listopad 2010
Posty
474
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
W.
Hm ,ale z Nortonem ogolnie cos jest nie tak. On sie czesto wylacza w trakcie usuwania wirusa i wyskakuja bledy. Brat ma wersje av ,sciagnal ostatnio jakis syf, Norton wykryl , pojawilo sie czerwone okienko w prawym dolnym rogu i...norton sie wylaczyl , wyskoczyly bledy. Po reinstalu to samo, nie umial usunac tego wirusa (tak jak na tescie se7ena) i trzeba bylo usuwac za pomoca Mbam. Moze to poprawia.
 
A

Anonymous

alex1155 napisał:
Hm ,ale z Nortonem ogolnie cos jest nie tak. On sie czesto wylacza w trakcie usuwania wirusa i wyskakuja bledy. Brat ma wersje av ,sciagnal ostatnio jakis syf, Norton wykryl , pojawilo sie czerwone okienko w prawym dolnym rogu i...norton sie wylaczyl , wyskoczyly bledy. Po reinstalu to samo, nie umial usunac tego wirusa (tak jak na tescie se7ena) i trzeba bylo usuwac za pomoca Mbam. Moze to poprawia.
A co w tym dziwnego ? Norton nie jest mistrzem w usuwaniu (szczególnie gdy są już na dysku) zagrożeń,Kasprzak i ten drugi ruski doktor :dziwak najlepiej sobie z tym radzą.
 

krakowiak25

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Styczeń 2011
Posty
154
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Kraków
no i Norton Poległ hehehehehe znamy juz jego przereklamowanie ;p
dobrze ze kupilem KIS 2012 bo chcialem kupic NIS2012 ale cos mnie ruszylo zeby nie kupowac NISa :)
Dzieki za test :)
 
Do góry