Nowa choroba 2,5 miliona Polaków może zostać izolowana w psychiatrykach !!

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
ciekawy artykuł do tematu ukazał się w cdaction

Ja mam swoje przemyślenia na ten temat

Nie udało im się przeszmuglować ustawy o kontroli internetu . Choć wróbelki ćwierkają nieoficjalnie że ustawa weszła pod stołem po cichu by nie było zadymy . Już jest prawo że służby mają dostęp do danych operatorów internetu , bilingu telefonów , np . Nic wam nie da też usługa VPN bo większość firm oferujących usługę współpracuje z służbami i udostępnia dane im , choć oficjalnie nikt do tego się nie przyzna . Kolejna teoria spiskowa - Wiec teraz chcą kontrolować ludzi i izolować przypadki niepokornych graczy czy nagminnie siedzących na internecie ludzi pod pozorem choroby psychicznej . Jeśli WHO jednak wprowadzi ten przepis stanie się on nakazem i prawem dla lekarzy . Więc tu już dochodzimy do skrajności i robi się nie ciekawie .

gdyby ktoś nie wiedział co to jest WHO i czym się zajmuje to tu jest definicja nawiasem mówiąc :

" Zadania i cele WHO
Zadaniem WHO jest działanie na rzecz zwiększenia współpracy między państwami w dziedzinie
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
i zwalczania
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
, a także ustalanie norm dotyczących składu lekarstw i jakości żywności. Organizacja dąży również do zapewnienia opieki medycznej ludności świata oraz zmniejszenia
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
niemowląt.
Do największych sukcesów tej organizacji należy zwalczanie epidemii groźnych chorób, takich jak:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
,
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
,
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
,
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
czy
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
poprzez masowe
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
. WHO walczy także z
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
. "

Cytat z Wikipedi pobrany w celach informacyjnych
 
Do góry