Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19209
Reakcje/Polubienia
55907
Nox App Player to bezpłatny emulator systemu operacyjnego Android, który umożliwia posiadaczom komputerów osobistych uruchamianie gier i aplikacji oficjalnie dostępnych wyłącznie na platformach mobilnych.

Nox App Player jest kompatybilny z Windowsem 10 i obsługuje procesory x86 i AMD. Na uwagę zasługuje również integracja ze sklepem Google Play. Dzięki temu można w łatwy sposób pobierać rozmaite programy czy gry oferowane za pośrednictwem tej usługi. Nie brakuje w niej aplikacji stricte rozrywkowych, jak i narzędzi wyjątkowo przydatnych np. w podróży.

Miłośników elektronicznej rozrywki ucieszy z pewnością fakt, że Nox App Player umożliwia skorzystanie z kontrolera podłączonego do PC, a także mikrofonu czy kamery, z których można zrobić taki sam użytek, jak na smartfonie czy tablecie. Nic nie stoi również na przeszkodzie, by w grach wykorzystać klawiaturę peceta samemu definiując przyciski odpowiedzialne za sterowanie w danym tytule.

Nox App Player zawiera funkcję multiplayer, która pozwala na jednoczesne uruchamianie kilku okien z działającymi grami czy programami. Aby zwiększyć wydajność aplikacji, użytkownik może skorzystać z zaawansowanych opcji dostosowywania ustawień procesora, pamięci RAM i rozdzielczości ekranu.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


xCnoyVq.jpg

Strona domowa:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Instalator:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19209
Reakcje/Polubienia
55907
Nox App Player 6.0.9.0
What’s new:
  1. Added emulator repair and diagnostics features, some of which can be downloaded in the upper right corner – System Tools to download the corresponding repair tool to solve your issue
  2. Fixed the NIC driver uninstallation error
  3. Optimized wheel operation to make it smoother
  4. Added a button to clean up the Google service component cache
  5. Optimized game experience and performance
Instalator:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19209
Reakcje/Polubienia
55907
Nox App Player 6.1.0.0
What’s new:
  1. Macro recording added combined playback function, supports to combine existing macro recording arrangements into a new macro recording
  2. Added new command line, can close the specified application based on the package name
  3. PUBG supports WA, WD side running
  4. Fixed some game compatibility and improved performance
Instalator:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnia edycja:

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19209
Reakcje/Polubienia
55907
Nox App Player 6.2.1.1
What’s new:
  1. Added a new Android7.1.2 version in NoxPlayer’s Multi-Drive(currently the test phase, application compatibility will be continuously optimized)
  2. Optimized Macro recorder, added a slide, long press, click on configured button, input text and other functions
  3. Optimized some issues of angle view in the shooting game
  4. Fixed a series of known issues, optimized the product experience
  5. Fixed an issue that could not be installed on WinXP
  6. In Android system 7.1.2 fixed the problem of playing video in Instagram
Instalator:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
129
Miasto
Szczecin
Przestałam aktualizować Nox App Player z powodu notorycznego błędu: otóż po każdej aktualizacji, kiedy wybrałam opcję, że chcę zachować moje dane, występował jakiś błąd systemowy i nie mogłam się zalogować na moje konto. Restartowanie owego softu nic nie dawało, ani restart kompa. Rozwiązaniem było resetowanie ustawień tego programu, czyli logowanie od nowa i ponowne instalowanie darmowych gier. Tak to działa bez zarzutu, mimo że raczej długo się uruchamia i czasem proponuje instalację reklamowanych gier. Uważam że jest lepszy od BlueStacks App Player.
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19209
Reakcje/Polubienia
55907
NoxPlayer 6.2.8.5
What’s New in v6.2.8.5

– Optimized the input method, fixed some small issues
– Optimized the Macro Recorder, now you are able to change the pannel size
– Optimized the Combined Play Function, users can set the time interval between scripts during recording

Game Issue
– Dokkan Battle is now avaible in the NoxPlayer
Instalator:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry