[Oddam] Kilkanaście licencji do różnych programów

Status
Zamknięty.

graf

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
768
Reakcje/Polubienia
0
Tak jak w temacie, mam do oddania kilkanaście licencji do takich programów jak:

Program 01: AOMEI Backupper - (licencja na pół roku)

Program 02: AOMEI Partition Assistant Professional 5 - (licencja na pół roku)

Program 03: PowerDirector 11 Special Edition

Program 04: CyberGhost VPN Special Edition 5 - (licencja na rok)

Program 05: DVD Pean Pro 5

Program 06: iObit Advanced SystemCare 7 PRO 7.4 - (licencja na pół roku)

Program 07: iObit Driver Booster 1.5 - (licencja na pół roku)

Program 08: Wise Care 365 PRO 3.24 - (licencja na rok)

Program 09: Eassos System Restore 1.2.3

Program 10: Express Uninstaller

Program 11: DVD Creator



Zasada jest taka, że dla jednej osoby mogę dać tylko jeden program i jedną licencję.
Za działanie i przydatność programów nie odpowiadam bo z żadnego z nich nie korzystałem.
Czekam na chętnych tylko w tym temacie.

:england
 

graf

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
768
Reakcje/Polubienia
0
daniel napisał:
Dvd Prean Pro by mi się przydał jeśli można :)
tadeusz242 napisał:
Jeśli można to proszę
Program 04: CyberGhost VPN Special Edition 5 - (licencja na rok)
Ola napisał:
Jeśli można, to poproszę PowerDirector 11 Special Edition
patzke napisał:
Jeśli można, to proszę Eassos System Restore 1.2.3

Powoli przesyłam na PW.


Jak już czegoś nie będę miał, to na tej liście w pierwszym poście dam odpowiednią informację.
 

waldi

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
15 Wrzesień 2012
Posty
34683
Reakcje/Polubienia
61096
Jeżeli ktoś chciałby wszystkie te programy,to są one dostępne w ostatnim wydaniu Komputer Świata nr 11/2014 (cena ok 10 zł).
Brak jedynie programów z listy nr 9,10 i 11.
 
A

Anonymous

graf napisał:
Rozumiem w takim razie że niepotrzebnie to wszystko to umieszczam?

Oczywiście, że potrzebnie, waldi napisał posta zwyczajnie, żeby poinformować, przecież nie wszyscy załapią się na jakiś program od Ciebie w tym temacie, a jak będzie komuś bardzo zależało, to będzie mógł kupić sobie gazetę, a mógł nie wiedzieć, o tym, że tam jest jakiś program, który dana osoba akurat chce mieć

graf jeszcze raz dzięki
 

waldi

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
15 Wrzesień 2012
Posty
34683
Reakcje/Polubienia
61096
Graf nie denerwuj się.
Twój post jest potrzebny, bo są chętni na te programy.
Dodatkowo za darmo od Ciebie .Wielki szacun dla Ciebie za ten gest! :ok
Za pismo trzeba płacić i nie wszędzie jest dostępne.
Jak widzisz, nawet nie wszystkie programy w nim są.
Wskazałem tylko, jak można zdobyć więcej niż jeden program.
 

graf

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
768
Reakcje/Polubienia
0
Ola napisał:
Oczywiście, że potrzebnie, waldi napisał posta zwyczajnie, żeby poinformować, przecież nie wszyscy załapią się na jakiś program od Ciebie w tym temacie, a jak będzie komuś bardzo zależało, to będzie mógł kupić sobie gazetę, a mógł nie wiedzieć, o tym, że tam jest jakiś program, który dana osoba akurat chce mieć

waldi napisał:
Graf nie denerwuj się.
Twój post jest potrzebny, bo są chętni na te programy.
Dodatkowo za darmo od Ciebie .Wielki szacun dla Ciebie za ten gest! :ok
Za pismo trzeba płacić i nie wszędzie jest dostępne.
Jak widzisz, nawet nie wszystkie programy w nim są.
Wskazałem tylko, jak można zdobyć więcej niż jeden program.

W takim razie można było założyć w tym celu odpowiedni temat w odpowiedniejszym dziale np. programy-z-promocji-freebies-f6/ tymczasem już od dawna co jakiś czas obserwuję umieszczanie takich wpisów nawet przy komercyjnym oprogramowaniu udostępnionym przez wydawców czy dystrybutorów dla PZD na konkursy (jak ktoś chce to sam znajdzie takie wpisy).

Wszelkie wpisy nie związane z tematem i pewnymi zasadami - o ile tu jeszcze jakiekolwiek obowiązują - powinny być natychmiast usuwane a nie - jak w tym i innych przypadkach - jeszcze nagradzane.

Edycja//

tracyt napisał:
,ja proszę o ten program 09 eassos system restore 1.2.3
I to jest ostatnia osoba .


Na tym też kończę to "rozdawnictwo". Gdyby ktoś chciał, to podam mu link gdzie może sobie kupić najpierw auto, którym będzie mógł następnie pojechać do kiosku i zakupić odpowiednie czasopismo.
 
A

Anonymous

graf napisał:
Wszelkie wpisy nie związane z tematem i pewnymi zasadami - o ile tu jeszcze jakiekolwiek obowiązują - powinny być natychmiast usuwane a nie - jak w tym i innych przypadkach - jeszcze nagradzane

Tak szczerze powiedziawszy, to nie bardzo rozumiem o co się tak denerwujesz graf, ale nie wszystko muszę rozumieć.
Piszesz, że posty nie związane z tematem powinny być usuwane, ale post napisany przez waldiego jakby nie patrzeć związany jest z tematem, jak już mówiłam siłą rzeczy nie każdy załapie się na program od Ciebie, a może ktoś chciałby jakiś program z tych wymienionych przez Ciebie mieć, a o tym, że te programy są w gazecie mógł nie wiedzieć. Nie było sensu zakładać nowego tematu, skoro podana informacja dotyczyła programów, które Ty tutaj ofiarowałeś. Zawsze jak coś tyczyło się tego samego, to pisane było w jednym temacie, a teraz zaczyna się kolejne "czepianie" nie wiadomo o co i po co.
To miło z Twojej strony, że ofiarujesz coś za darmo i zawsze jest to doceniane, zawsze każdy (no prawie) Ci dziękuje słownie i klikając w podziękuj, ale nie oznacza, to, że nie można w Twoim temacie napisać postu z informacją, że np dany program jest dostępny w jakiejś gazecie. Co w tym jest takiego złego?
Mam wrażenie, że dzisiaj masz zły dzień i czepiasz się byle czego, ochłoń i się nie denerwuj, bo nie ma po co.
 
Status
Zamknięty.
Do góry