[Oddam] Klucze do gier Humble Bundle

Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Witam!
Coś ostatnio szaleję z tymi kluczami :D Przed chwilą zakupiłem pakiet humble bundle. Jak to w moim przypadku bywa część gier mi się powtórzyła. Jako, że mam tylko platformę Steam (nie zamierzam mieć Origina) to trafia się Wam np. gra Dead Space 3 (trochę żałuję..) czy Crysis 2 :) Podaję listę gier:

- Dead Space ; kod na Steam , kod na Origin,
- Burnout Paradise ; kod na Origin,
- Crysis 2 Maximum Edition ; kod na Origin,
- Dead Space 3 ; kod na Origin,
- Medal of Honor ; kod na Origin,
- Mirror's Edge ; kod na Steam, kod na Origin.

Każda osoba może ubiegać się tylko o 1 klucz (chyba, że poda konkretne powody, dla których ma otrzymać więcej gier :)
Kolor - gra oddana.
Reszta gier nadal do zdobycia. Kto pierwszy ten lepszy.
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
To ja poproszę Dead Space 3. Kupiłbym to bundle bo zależy mi na Battlefield 3 ale niestety nie mam jak.
 
M

mohammadwasi7861

I need Dead Space 3
i love horror games please give me one key
if some one already asked for this i would like crysis 2 please i would like to preferred dead space 3
 

luger

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Styczeń 2011
Posty
169
Reakcje/Polubienia
32
Miasto
Poznań
Z chęcią pogram sobie w Burnout Paradise, kiedyś miałem piracką wersję ale to nie to. Od pewnego czasu zrezygnowałem całkowicie z piractwa. :zawsty
 

fxj

Świeżak
Dołączył
9 Maj 2013
Posty
10
Reakcje/Polubienia
0
Przyjeło Ci kartę walutową czy zwykłą ? Mi przy walutowej podaje błąd ?
 
A

Anonymous

Ja od dawien dawna płacę przez PayPal :) Wolę nie podawać nr karty, ale chyba będę musiał bo na PayPal jest jakiś limit bez podawania nr. karty, a mi przez kilka lat już niewiele brakuje :/ Wchodzisz na swoje konto PayPal wybierasz doładuj konto błyskawicznie i przelewasz kasę z banku na konto PayPal. Potem już z górki :)
 

elai90

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Sierpień 2011
Posty
175
Reakcje/Polubienia
0
Poproszę Mirror's Edge .
Grę dam synowi, który zafascynowany jest le parkour . Miał by okazję wyszaleć się wirtualnie.
 
A

Anonymous

Do elai90 (i innych): Do Mirror's Edge i Dead Space mam po dwa klucze, na Steam i Origin. Jak możecie to piszcie, na którą platformę chcecie klucz, żeby potem nie było nieporozumien ;)
 

elai90

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Sierpień 2011
Posty
175
Reakcje/Polubienia
0
viper218 napisał:
Do elai90 (i innych): Do Mirror's Edge i Dead Space mam po dwa klucze, na Steam i Origin. Jak możecie to piszcie, na którą platformę chcecie klucz, żeby potem nie było nieporozumien ;)
Ja na Origini. Poproszę :)
 

Julian

Wygadany
Dołączył
7 Październik 2010
Posty
53
Reakcje/Polubienia
0
Ja bardzo proszę o grę - Dead Space (kod na Steam).
Mój brat uwielbia gry typu survival horror.
 
A

Anonymous

Elvis_JXL - Dead Space 3
luger - Burnout (nie chciałem dawać drugi raz gry tej samej osobie, ale za prawidłowe zachowanie czyt. nie piracenie)
elai90 - Mirror's Edge (Origin)
vojager - Medal of Honor (też nie chciałem obdarowywać po raz drugi, ale jak rodzina ma być szczęśliwa to jak najbardziej)
Julian - Dead Space (Steam)

Pozostałe gierki zostawiam. Kto pierwszy ten lepszy. Klucze zaraz powysyłam na PW.

PS. Nie chcę, żeby to źle zabrzmiało, ale nie lubię jak ktoś próbuje natrętnie coś (w tym wypadku grę) ode mnie wymusić. Dlatego jedna osoba nie dostała nic.
 
Status
Zamknięty.
Do góry