[ODDAM/KONKURS] SuperAntiSpyware Pro

Status
Zamknięty.

TurboDymoMan

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Listopad 2010
Posty
126
Reakcje/Polubienia
0
Kiedy go wygrywałem, chciałem go zainstalować, ale po tym jak dzień temu dostałem Kaspra na 6 miesięcy, pomyślałem, że instalowanie tego programu jest bez sensu, zwłaszcza, że jest trochę gorszy od MBAM.

Dlatego nie marnuję, i ten kto chce, może się do mnie zgłosić po licencję na SUPERAntiSpyware. Jest ona dożywotnia. Jest to jednak taki konkurs, bo oddam lickę 25 Kwietnia.I jeżeli będzie wiele komentarzy to rozlosuję na Random,org lub wybiorę sam komentarze. Największe szanse ma chyba jednak ten, który naprawdę potrzebuję tego programu i zależy mu na tym. :)

Pozdrowienia, konkurs rozpoczęty. Powtarzam, że wiele komentarzy = random

3 osoby chętne czyli random pójdzie w ruch ;)
 
A

Anonymous

Ja bardzo chętnie wspomógłbym mój obecny zestaw, tak zacnym programem jak SAS Pro, dlatego proszę o wzięcie mnie pod uwagę ;)
 

OnSam

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
426
Reakcje/Polubienia
1
Z tego co się orientuje, to "random.org" jest płatne, czy może tak nie jest?

Udziału nie zabieram w tym wyścigu mam MBAM Pro - tanio kupione - na licencji dożywotniej. :)
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36141
Reakcje/Polubienia
25264
Miasto
Trololololo

jerzy601

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Wrzesień 2010
Posty
187
Reakcje/Polubienia
56
chetnie wezme udzial w wyscigu na ten soft poniewaz bardzo mi zalerzy na wspomorzeniu anty-virusa czym bo w tej chwili nie mam nic innego jesli dostane licke to z gory dzieki.
 

boniaszek

Bardzo aktywny
Dołączył
9 Wrzesień 2010
Posty
136
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
Ja też bym chciał wziąć udział bo sam AV nie wystarczy a SUPERantyspyware jest dobrym uzupelnieniem
 
Status
Zamknięty.
Do góry