[Oddam] Norton 360 v 6.0 PL (1 rok)

kris68

Wygadany
Dołączył
21 Wrzesień 2010
Posty
60
Reakcje/Polubienia
0
Kupilem na Allegro gdzies 2 miesiace temu moze mniej Norton 360 v 6.0 PL 1 Rok ale w tym samym czasie zakupilem tez modem LTE i dostalem za free na 2 lata licencje na KASPERSKY INTERNET SECURITY 2013 tak ze Norton 360 v 6.0 PL nie jest mi potrzebny a na 10-11 miesiecy kazdemu sie przyda . Nie decyduje kolejnosc zgloszen po proste sam wybiore osobe ktora mi sie spodoba. Taki prezent na Swieta. Prosze pisac
 

ewa86

Wygadany
Dołączył
7 Wrzesień 2010
Posty
43
Reakcje/Polubienia
1
Kochany "zajączku " skoro dzisiaj wystepujesz jako "wielkanocna " gwiazdeczka " to ja bardzo chetnie zapisuje sie do kolejki chętnych . Wesołych świat
 

kris68

Wygadany
Dołączył
21 Wrzesień 2010
Posty
60
Reakcje/Polubienia
0
Wygrywa ewa86 - postanowilem byc mily dla kobiety. Ewka sprawdz PW.

A do innych nie placzcie bo jak mi humor dopisze to wieczorem wrzuce Norton Internet Security 2013 tez kolo 11 miesiecy wazny - tym razem otrzyma go facet - napiszcie tutaj prosze - zeby nie zakladac innego watku - dlaczego powinniscie otrzymac NIS 2013. Najciekawsza wypowiedz nagrodze.
 

ewa86

Wygadany
Dołączył
7 Wrzesień 2010
Posty
43
Reakcje/Polubienia
1
Wielkie dzieki - super prezent mimo tych strasznych sniegów ktore teraz mamy i jeszcze raz Wesołych świat dla Ciebie i dla wszystkich bywalców tego forum.
 

maxel

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Grudnia 2010
Posty
268
Reakcje/Polubienia
89
:hi To może ja poproszę.
Korzystam z tego programu od dawna i pozostało mi 17 dni do końca licki.
Był by to bardzo miły prezencik :)
Wesołych Świąt Wielkanocnych i mokrego (lodowatego :( ) dyngusa.
 

kris68

Wygadany
Dołączył
21 Wrzesień 2010
Posty
60
Reakcje/Polubienia
0
maxel rozbroiles mnie swoim powodem i zarazem przekonales. Uploaduje sie na zewnetrzny dysk program z kluczem a ze upload mam 120 kB/s to potrwa jeszcze jak pisze 18 minut. Sprawdz za poł godziny PW powinien bys link i prosze napisz czy wszystko dziala.

Co mialem to rozdalem - mam nadzieje ze zrobiłem komus przyjemnosc prezentem na świeta.
 

vonz

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
2095
Reakcje/Polubienia
6
Powtórka z rozrywki :hippie
Powód jeden , tak jak pozostali 34 dni do końca licki Nortona
i nie chciałbym brudzić dysku innym ,,badziewem,,/czytaj:pakietem/
:england
 

polimer14

Świeżak
Dołączył
24 Grudnia 2012
Posty
12
Reakcje/Polubienia
0
NORTON INTERNET SECURITY 2013 PL
Chciałbym bardzo, ale wiem że i tak nie mam szans na niego, ot zawsze takiego pecha mam do otzrymywania jakichkolwiek nagród nawet na święta. Pozdrowienia kris68. Wesiołych Świąt wszystkim użytkownikom tego forum przesyła polimer14. :-] :ok
 

maxel

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Grudnia 2010
Posty
268
Reakcje/Polubienia
89
Dziękuję kris68 czekam na PW jak aktywuję to dam znać.
 
Do góry