[Oddam] za darmo 14-dniowy kod na koncie Rapideo.pl Premium

graf

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
768
Reakcje/Polubienia
0
Uwaga: Ten kod należy zarejestrować do dnia 06.11.2013 (środa) do godziny 24-tej.


Zgodnie z daną wczoraj obietnicą, mam do oddania kolejny kod do konta Premium w serwisie Rapideo. Także tym razem jest to kod, który daje możliwość szybkiego pobierania dzięki temu serwisowi przez 14 dni od momentu doładowania (czytaj uwagę podaną w dolnej części tego wpisu) otrzymanym kodem.
Również teraz z pośród chętnych którzy się zgłoszą wybiorę jedną osobę której prześlę kod na PW.
Sam nie jestem w stanie wykorzystać tych 210 GB które można tym sposobem pobrać.

Informacja dla tych którzy nie mają tam jeszcze konta

Rapideo.pl umożliwia pobieranie plików z różnych serwisów (jest ich już 38).

35meczc.jpg


Po dokonaniu rejestracji z prawej strony znajduje się opcja DOŁADUJ KODEM.

4j7tc2.jpg

Po jej wybraniu w polu które się ukarze należy wkleić otrzymany kod i zatwierdzić zielonym DOŁADUJ.
Od tej chwili mamy 14 dni na wykorzystanie 210 GB bonusu na koncie premium! Dzienny limit jaki jest do wykorzystania, to 15 GB transferu. W momencie gdy w danym dniu z niego nie skorzystamy, w następnym będzie to 25 GB.


UWAGA: Z otrzymanego kodu można skorzystać do 6 listopada 2013 roku. Niezarejestrowany do tego dnia kod w serwisie Rapideo.pl przepadnie.
Wybranej osobie kod prześlę jutro, czyli w dniu 5 listopada przed północą na PW, zatem osoba która go otrzyma, ma tylko jeden dzień na rejestrację kodu i od momenu doładowania nim swojego konta, wspomniane 14 dni.
 

RadoCMG

Wygadany
Dołączył
10 Kwiecień 2012
Posty
88
Reakcje/Polubienia
11
Miasto
Morąg
Re: [Oddam] za darmo 14-dniowy kod na koncie Rapideo.pl Prem

Może do trzech razy sztuka? :piwko Jak się uda, to będę :szef
 

daniel

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Czerwiec 2010
Posty
556
Reakcje/Polubienia
4
Re: [Oddam] za darmo 14-dniowy kod na koncie Rapideo.pl Prem

Ja też poprosze :)
 

Orion

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
552
Reakcje/Polubienia
330
Miasto
somewhere in cyberspace....
Re: [Oddam] za darmo 14-dniowy kod na koncie Rapideo.pl Prem

Mała uwaga, graf:
wydaje mi się że informacja którą podałeś na temat do kiedy należy wykorzystać ten kod na 210 GB nie jest do końca ścisła. Z tego co patrzyłem na swoim koncie KŚ+ wynika że ten kod można użyć na rapideo do 2.12.2013. Natomiast do dziś można bylo użyć kod z wcześniejszego numeru Komputer Świata (tego na 315 GB)
 
A

Anonymous

Re: [Oddam] za darmo 14-dniowy kod na koncie Rapideo.pl Prem

Chętnie bym przyjęła kod :)
 

graf

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
768
Reakcje/Polubienia
0
Re: [Oddam] za darmo 14-dniowy kod na koncie Rapideo.pl Prem

Orion napisał:
Mała uwaga, graf:
wydaje mi się że informacja którą podałeś na temat do kiedy należy wykorzystać ten kod na 210 GB nie jest do końca ścisła. Z tego co patrzyłem na swoim koncie KŚ+ wynika że ten kod można użyć na rapideo do 2.12.2013. Natomiast do dziś można bylo użyć kod z wcześniejszego numeru Komputer Świata (tego na 315 GB)
Będzie tak jak to napisałem i nie ma tam żadnej pomyłki. :jezyk Jeżeli ktoś będzie kombinował i zrobi po swojemu, to niech później tu nie marudzi, że mu kod nie działa lub/i że go oszukałem.
Dlatego też żeby uniknąć jakiegoś niedomówienia, dałem tę informację na czerwono.
 

mariuszsaj

Wygadany
Dołączył
20 Sierpień 2010
Posty
55
Reakcje/Polubienia
0
Re: [Oddam] za darmo 14-dniowy kod na koncie Rapideo.pl Prem

No to i ja ponownie się zgłaszam.Pozdrawiam.
 

1qaz

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
4 Wrzesień 2010
Posty
551
Reakcje/Polubienia
89
Re: [Oddam] za darmo 14-dniowy kod na koncie Rapideo.pl Prem

Z przyjemnością wezmę udział :piwko
 

HrabiaDracula

Bardzo aktywny
Dołączył
16 Grudnia 2010
Posty
672
Reakcje/Polubienia
6
Miasto
z klawiatury
Re: [Oddam] za darmo 14-dniowy kod na koncie Rapideo.pl Prem

Nigdy nie mialem konta na Rapideo.pl chętnie bym wypróbował co to za cudo. Jestem zaskoczony, że jest ktoś chętny aby podzielić się kodem. Być może los się uśmiechnie do mnie. Dzięki za konkurs.
 

paweloss

Wygadany
Dołączył
10 Grudnia 2012
Posty
54
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
BAU
Re: [Oddam] za darmo 14-dniowy kod na koncie Rapideo.pl Prem

Ja również zgłaszam się ponownie :jezyk
 

wcpicker

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Grudnia 2012
Posty
954
Reakcje/Polubienia
121
Miasto
Łódzkie
Re: [Oddam] za darmo 14-dniowy kod na koncie Rapideo.pl Prem

Również zgłaszam swój udział. Może tym razem się uda.
 
Do góry