Dozamet1

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
732
Reakcje/Polubienia
1
Miasto
Nowa Sól
Trochę pod Chrome chłopaki zrobili tą Opere.Trzeba się uczyć od najlepszych :p Bardzo fajnie to śmiga
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35835
Reakcje/Polubienia
24890
Miasto
Trololololo

Bizon

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
2084
Reakcje/Polubienia
319
Miasto
Nagykutas
Nie, no super, zapindala tak szybko, że kapcie spadają, tylko co to maaa byyyć! :pala :pala :pala
Co z tym paskiem zakładek? Mam z lornetką przed kompem siedzieć? :ireful :ireful :ireful

26lEJ.jpg
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35835
Reakcje/Polubienia
24890
Miasto
Trololololo

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35835
Reakcje/Polubienia
24890
Miasto
Trololololo

eraser

Nowy użytkownik
Dołączył
17 Marzec 2012
Posty
4
Reakcje/Polubienia
1
Cóż Opery używam już sporo czasu może ze 4 lata. Nikogo nie namawiam do Opery, niech każdy używa co mu się podoba. Mój wybór padł na Operę bo jest prosta, szybka, funkcjonalna i do tego ma wszystko co jest potrzebne bez żadnych dodatków, czy rozszerzeń. Biorąc pod uwagę wielkość pliku instalacyjnego, a funkcjonalność to chyba żadna inna przeglądarka nie może konkurować z nią. Jeżeli komuś źle się wczytują strony to może to być winna blokera np. AdMuncher, bo dość dużo o tym czytałem,a biorąc pod uwagę okres przez, który korzystam z tego programu nie spotkałem się z tego typu problemem. W ustawieniach można zmienić ładowanie stron na po upływie 2 sekundy, bo przy ustawieniu na bieżąco mogą być problemy z poprawnym wczytywaniem się niektórych stron.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35835
Reakcje/Polubienia
24890
Miasto
Trololololo
Do góry