Sorgi

Bardzo aktywny
Dołączył
14 Styczeń 2011
Posty
142
Reakcje/Polubienia
58
Wygląda na to że jakieś badziewie w nim siedzi. Virustotal tak wskazuje .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Sorgi

Bardzo aktywny
Dołączył
14 Styczeń 2011
Posty
142
Reakcje/Polubienia
58
To program "Open Source" i raczej już by było o tym głośno. Więc to raczej false positive bo program ingeruje w system.


No nie wiem ,Emsisoft Antimalware też to wykrywa.Wysłałem plik do analiza zobaczymy co odpiszą .
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35898
Reakcje/Polubienia
24979
Miasto
Trololololo
No nie wiem ,Emsisoft Antimalware też to wykrywa.Wysłałem plik do analiza zobaczymy co odpiszą .
1.Podaj jaki monit wyświetla EMSI, to że wykrywają go inne AV to raczej już teraz norma w przypadku tego typu programów, przecież pozwala zmieniać ustawienia Windowsa.
2.Nawet na Polskich stronach piszą o wyłączeniu AV podczas korzystania z programu ponieważ antywirusy będą krzyczeć.
 

Sorgi

Bardzo aktywny
Dołączył
14 Styczeń 2011
Posty
142
Reakcje/Polubienia
58
1.Podaj jaki monit wyświetla EMSI, to że wykrywają go inne AV to raczej już teraz norma w przypadku tego typu programów, przecież pozwala zmieniać ustawienia Windowsa.
2.Nawet na Polskich stronach piszą o wyłączeniu AV podczas korzystania z programu ponieważ antywirusy będą krzyczeć.


2020-12-11 13:48:01
Malware "Gen:Heur.Ransom.Imps.3 (B)" w "C:\Install\Optimizer-5.0.exe" przesłano przez użytkownika
 

piter1114

Wygadany
Dołączył
26 Wrzesień 2014
Posty
54
Reakcje/Polubienia
5
u mnie google drive uniemożliwia pobranie go z dysku , bo wirus, ale jak go wgrywałem to jakoś nie krzyczał,że wirus ;)
 
Do góry