Osobliwości : filmy, zdjęcia, teksty - reinkarnacja

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9845
Reakcje/Polubienia
10469
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Artysta uliczny



Taki artyzm uliczny może się nieciekawie skończyć. Jeśli ktoś złamie jakiś przepis dobry adwokat go wybroni bo znak był "nieczytelny". Nic się nie stanie jeśli za złamanym przepisem nie idzie jakiś wypadek, gorzej jak idzie.

Wiem, że zachowałem się jak stary zrzęda :sarkazm
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19140
Reakcje/Polubienia
55665
Taki artyzm uliczny może się nieciekawie skończyć. Jeśli ktoś złamie jakiś przepis dobry adwokat go wybroni bo znak był "nieczytelny". Nic się nie stanie jeśli za złamanym przepisem nie idzie jakiś wypadek, gorzej jak idzie.

Wiem, że zachowałem się jak stary zrzęda :sarkazm
Może i masz rację, ale można byłoby dać kontrargument. Powszechnie wiadomo że czytając jakiś tekst, słowa mogą być niekompletne lub z "literówkami" a mózg i tak odczyta je prawidłowo. Więc jeśli kierowca zna znaki drogowe to też nie powinien mieć problemu ;)

No chyba że ich nie zna ...... :sarkazm
 
  • Haha
Reactions: al

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19140
Reakcje/Polubienia
55665
To nie może ujść mu płazem - stwierdziły władze japońskiego przewoźnika kolejowego, które karnie obniżyły pensję maszyniście, którego pociąg przyjechał o minutę później niż przewidywał plan. Maszynista uniósł się honorem i pozwał swoich pracodawców do sądu.

Trzy lata temu szefostwo West Japan Railway Company przepraszało, że 12-wagonowy pociąg odjechał ze stacji Notogawa o 25 sekund za wcześnie. Kilku podróżnych nie zdążyło przez to wsiąść do pociągu, a jeden z nich poskarżył się, że spóźnił się do pracy o sześć minut.

A jak respektowanie opóźnień wygląda w Polsce? Jeśli pociąg przyjedzie do 5 minut i 59 sekund później niż zaplanowano, uznaje się, że... był punktualny, więc Urząd Transportu Kolejowego nie uwzględnia takiego zdarzenia w oficjalnej statystyce.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9845
Reakcje/Polubienia
10469
Miasto
Somewhere over the rainbow.

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9845
Reakcje/Polubienia
10469
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Do góry