Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3902
Reakcje/Polubienia
1234
OW Shredder 6.45OW Shredder to zaawansowane narzędzie bezpieczeństwa, które pozwala na całkowite usunięcie poufnych danych z komputera. Dzięki OW Shredder można za pomocą różnych metod wymazywania wyczyścić poszczególne pliki, wolne miejsce na dysku i całe woluminy. Ponadto OW Shredder oferuje różne narzędzia do skanowania, analizy i czyszczenia. Program obsługuje również widget na pulpicie, integrację z menu kontekstowym, automatyczne czyszczenie kosza i wiele innych funkcji. W sumie ta mała i przenośna aplikacja daje użytkownikom - a nawet firmom - idealne rozwiązanie do eliminacji wrażliwych danych z ich komputerów lub serwerów.

Program nie wymaga instalacji. Po pobraniu należy wypakować archiwum ZIP.
Myślę, że warto też przed skorzystaniem z programu przeczytać plik pomocy (Help) i choćby takie informacje jak te zawarte w pkt 1.2, 1.3 (cały), czy 2.4.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Autor programu miał też kiedyś w swojej stajni Riot Isolator https://programyzadarmo.net.pl/threads/riot-isolator-wersje-rozwojowe.30299/post-210998 - program do ochrony prywatności użytkowników będący uzupełnieniem oprogramowania antywirusowego. Niestety program chyba nie jest już rozwijany bo nie ma go nawet na stronie autora.

6.45
NEW:
Software web parts updated to schiffer.tech
Archiwum z programem:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry