Program Pan Baidu - pobieranie

MusicFor40

Nowy użytkownik
Dołączył
20 Grudnia 2018
Posty
3
Reakcje/Polubienia
0
Dzień dobry.
Zwracam się do państwa z pytaniem, czy ktoś z obecnych tutaj osób ma sprawdzony sposób na pobieranie z chińskiej chmury - Pan Baidu ? Nie ukrywam, że poszukuję sposoby, dzięki któremu pobiorę paczkę z muzyką świąteczną o wielkości ok. 3,6 GB. Pech chciał, że jest to jedyna strona w sieci, na której takowy plik się znajduje.

Są w sieci filmiki, tutoriale ze skryptami, zdjęcia, porady i inne posty na ten temat, jednakże wszystko jest troszkę przestarzałe, a konkrety z których użytkownicy korzystali w 2016 czy 2017 roku obecnie nie działają.

Zgodnie z powyższym czy ktoś posiada sprawdzony sposób na pobranie z tej strony ?? A może ktoś już posiada konto, korzysta regularnie i będzie tak dobry, że po prostu pobierze i przerzuci mi na jakiś normalny serwer wyżej wspomnianą paczuszkę z muzyką ? Byłbym bardzo wdzięczny !

Link do pliku, który chcę pobrać:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35550
Reakcje/Polubienia
24586
Miasto
Trololololo
Dzień dobry.
Zwracam się do państwa z pytaniem, czy ktoś z obecnych tutaj osób ma sprawdzony sposób na pobieranie z chińskiej chmury - Pan Baidu ? Nie ukrywam, że poszukuję sposoby, dzięki któremu pobiorę paczkę z muzyką świąteczną o wielkości ok. 3,6 GB. Pech chciał, że jest to jedyna strona w sieci, na której takowy plik się znajduje.

Są w sieci filmiki, tutoriale ze skryptami, zdjęcia, porady i inne posty na ten temat, jednakże wszystko jest troszkę przestarzałe, a konkrety z których użytkownicy korzystali w 2016 czy 2017 roku obecnie nie działają.

Zgodnie z powyższym czy ktoś posiada sprawdzony sposób na pobranie z tej strony ?? A może ktoś już posiada konto, korzysta regularnie i będzie tak dobry, że po prostu pobierze i przerzuci mi na jakiś normalny serwer wyżej wspomnianą paczuszkę z muzyką ? Byłbym bardzo wdzięczny !

Link do pliku, który chcę pobrać:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Zobacz
 

MusicFor40

Nowy użytkownik
Dołączył
20 Grudnia 2018
Posty
3
Reakcje/Polubienia
0
@up

Dziękuję za odpowiedź. Podany przez autora filmu sposób jest obecnie nieosiągalny ze względu na usunięty skrypt do wtyczki / rozszerzenia, które sugerują by zainstalować w przeglądarce. Na polskich stronach opis jest podobny, z tym, że z podobnym efektem - brak skryptu, który kiedyś pomagał w downloadzie. Dlatego wspomniałem wyżej, że szukam sprawdzonego sposobu bo te konkretne już niestety, ale nie działają.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35550
Reakcje/Polubienia
24586
Miasto
Trololololo
Ludzie od baidu pewnie szybko działają i dlatego te skrypty tak szybko padają.
Na Twoim miejscu popytał bym na anglojęzycznych forach, pewnie siedzi ktoś tam z Chin i pobrałby ten plik a potem gdzieś wrzucił.
 

MusicFor40

Nowy użytkownik
Dołączył
20 Grudnia 2018
Posty
3
Reakcje/Polubienia
0
Ludzie od baidu pewnie szybko działają i dlatego te skrypty tak szybko padają.
Na Twoim miejscu popytał bym na anglojęzycznych forach, pewnie siedzi ktoś tam z Chin i pobrałby ten plik a potem gdzieś wrzucił.

Rozumiem. Skoro już weszliśmy w ten temat, masz jakieś fora godne polecenie, gdzie równie szybko dostanę odpowiedź ? Bo wszelkiego rodzaju witryn w sieci jest dużo, tylko mało konkretnych, dlatego pytam czy możesz coś z miejsca polecić.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35550
Reakcje/Polubienia
24586
Miasto
Trololololo
Rozumiem. Skoro już weszliśmy w ten temat, masz jakieś fora godne polecenie, gdzie równie szybko dostanę odpowiedź ? Bo wszelkiego rodzaju witryn w sieci jest dużo, tylko mało konkretnych, dlatego pytam czy możesz coś z miejsca polecić.
Nic nie polecę, możesz popytać na reddit.com ale czy pomogą tego akurat nie wiem.
Opcje masz 2:
1.Prosić się.
2.Masz listę piosenek które są w tamtej paczce, goglować i samemu zrobić sobie taką paczkę pobierając z sieci pojedynczo piosenki.

Możesz też założyć konto na baidu ale tam trzeba podać numer tel.
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19140
Reakcje/Polubienia
55664
Dzień dobry.
Zwracam się do państwa z pytaniem, czy ktoś z obecnych tutaj osób ma sprawdzony sposób na pobieranie z chińskiej chmury - Pan Baidu ?
Link do pliku, który chcę pobrać:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Plik VA-Merry Christmas 260 Tracks Collection-3670MB-WEB-2017-FDS.zip pobrałem, ale do otwarcia wymaga hasła. Na forum
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
pisze że 7 osób musi zapłacić za ten motyw, aby zapłacić autorowi 10 kredytów do wyświetlenia:

byG9LEM.png

Jednakże nie byłem zalogowany na to forum, więc może jako guest nie miałem możliwości ujrzenia hasła. Jak chcesz to załóż tam konto i sprawdź :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry