PC-et nowoczesny: konfiguracja

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5607
Reakcje/Polubienia
4107
Miasto
Polska
mam gorącą prośbę o pomoc:
  • w wyborze urządzenia skanującego oraz drukującego (format A3) zbliżonego parametrami do użytkowanego przeze mnie MFC -6490CW Brother oraz
  • w konfiguracji PC-eta (nie laptopa) np. na podstawie strony Komputronika
    Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
    lub innej, równie ciekawej, lepszej (tańszej) strony;
może być też gotowy zestaw, przystosowany do moich potrzeb, hobby, wg poniższych informacji:
  • nie gram w żadne gry, ale robię grafikę Adobe + Corel przede wszystkim
  • moje hobby to programy, tak więc potrzebuję dwa oddzielne dyski rozruchowe z 2 systemami: 10-tką i 7-ką (tak mam teraz, klawiszem F8 wybieram dysk rozruchowy) oraz jeden magazynujący 2 TB
będę bardzo wdzięczny za pomoc …
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5607
Reakcje/Polubienia
4107
Miasto
Polska
już wiem co potrzeba, sam doszedłem z pomocą sprzedawcy, trochę trwało, ale efekt jest ...
wiem, ze zadanie było w części sprzeczne, bo żeby nowoczesne podzespoły mogły obsługiwać 7-kę, to wyczyn, a właściwie niemożność ...
jeśli ktoś potrzebowałby zapytać w analogicznej sprawie, służę .pomocą ...
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9938
Reakcje/Polubienia
10537
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Nie podałeś kwoty jaką chcesz przeznaczyć więc trudno coś doradzić. A sprzedawca doradza to co mu zalega w sklepie :sarkazm
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5607
Reakcje/Polubienia
4107
Miasto
Polska
Nie podałeś kwoty jaką chcesz przeznaczyć więc trudno coś doradzić. A sprzedawca doradza to co mu zalega w sklepie :sarkazm
-----
jemu, a właściwie to im (x3) też nie podałem tak na tacy ... :zaciesz ale jeśli moje wejście zaczęło się od AMD Ryzen 3900X, to wiadomo, że powinno się to jakoś właściwie obudować; "fałszywe nutki" są od razu słyszalne ...
zresztą w handlu jestem ... mmm ... a może jeszcze dłużej :zaciesz i cały czas, na dodatek, więc już niewiele podpuch jest w stanie mnie zaskoczyć ...
ale jeśli chcesz pomóc, to mogę podać kwotę ... ułożysz mi wtedy konfigurację wg Ciebie najlepszą? byłoby miło ...
 
Do góry