pCloud - kilka pytań

SKIBA

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Lipiec 2015
Posty
307
Reakcje/Polubienia
4
Czy ktoś korzystał z chmury pCloud? Jest warta założenia tam konta i wykupienia subskrypcji premium? Obsługują PayPal, co jest plusem. Firma znajduje się w Szwajcarji, gdzie poważnie traktują prywatność użytkowników, podobnie jak to ma miejsce z Tresorit. Ale np. nie mają weryfikacji dwuetapowej. Prosze o wypowiedzenie się na temat tej usługi chmurowej.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35951
Reakcje/Polubienia
25049
Miasto
Trololololo

SKIBA

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Lipiec 2015
Posty
307
Reakcje/Polubienia
4
Re: pCloud - pomoc

OXYGEN THIEF napisał:
Ja :yhy korzystam i chmura jest ok, była w promocji
kopie-zapasowe-backup-f40/50-gb-do-ywotniego-miejsca-w-chmurze-pcloud-za-darmo-t26725.html?hilit=pcloud

więc spróbowałem i nie narzekam, nie zawiesza się, nie wywala podczas wgrywania, upload leci max prędkością łączą i można wrzucać duże pliki. :bea
Jaki rozmiar max pliku, bo czytałem u was w poście, to nie wiem, wkońcu, czy jest nieograniczony rozmiar wgrywanego pliku, tak jak na Dropboxie? Tworzy on wirtualny napęd w systemi, tak? No i widziałem, że można utworzyć kopie zapasowe kont, m.in. Dropboxa, wrazie jakby coś tam usunieli.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35951
Reakcje/Polubienia
25049
Miasto
Trololololo
Re: pCloud - pomoc

Jaki rozmiar to nie wiem, na ich stronie tego nie znalazłem także obstawiam że raczej limitów nie mają ale najlepiej jak sam ich zapytasz.Wrzucałem niedawno ponad 2GB i poszło a mam DARMOWE konto z większą pojemnością.Tak, tworzy wirtualny napęd czyli dodatkowy dysk na który przeciągasz i idzie to do chmury i masz wgląd z Windowsa co tam masz na chmurze.Ja nie korzystam z tej desktopowej aplikacji bo dla mnie jest zbędna, ręcznie przeciągam pliki na okno przeglądarki i gitara.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35951
Reakcje/Polubienia
25049
Miasto
Trololololo
Re: pCloud - pomoc

Ok, znalazłem.Nie ma limitu na rozmiar wrzucanego pliku.
Unlimited Capabilities

If you have been into cloud storage for some time, you have probably encountered multiple limitations, such as limited file size for the data you are uploading to the cloud, or limited upload and download speeds. At pCloud, we are proud to point out that we provide our users with unlimited capabilities for their data!
Unlimited File Size

With pCloud you can upload any type of files, regardless of their size, directly to your account. You can even store your HD video collections in the cloud. Most of the other cloud storage services impose serious limitations, especially when it comes to uploading files in web. This is one of the top reasons pCloud is just for you!
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2183
Reakcje/Polubienia
2555
Miasto
Kraków
Korzystam od kilku miesięcy, poprzez różne promocje mam ponad 50 GB. Najlepsza chmura jaką miałem. Wbudowany Playerek, bardzo dobrze działa na smartfonie. :piwko
 

SKIBA

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Lipiec 2015
Posty
307
Reakcje/Polubienia
4
Dzięki wszystkim za pomoc. Chyba zakupię u nich 1 tera. Mam nadzieję, że nie będą mi tam zaglądać, choć w mailu to potwierdzili. Brakuje tylko weryfikacji dwuetapowej.
 
Do góry