Narzędzia PCMedik za darmo

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18425
Reakcje/Polubienia
39138
Miasto
Gdzieś w Polsce
20130829022643_68545screenshot_large_1_2.png
PCMedik Version 7.8.26.2013

PCMedik to program do optymalizacji, naprawy i przyśpieszenia działania systemu...
PCMedik instantly makes your computer faster and fixes common problems associated with frustrating slowdowns and errors. Do you remember when you first turned your brand new computer on and how fast it worked? With PCMedik and a click of the mouse you can bring back this speed to your computer instantly. PCMedik quickly scans your computer for common problems and fixes them, then speeds up your computer performance.


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Rycho

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Grudnia 2011
Posty
1120
Reakcje/Polubienia
5063
Czy ktoś z Was ma już doświadczenie z tym programem?

Czy warto go instalować i czy widać co zmienia w systemie?
 

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
649
Reakcje/Polubienia
1423
Kiedyś miałem wersję chyba 3. Kilka lat temu. Zmieniłem komputra i nie mogłem trafić na ten soft. Teraz jest wersja prawie 8. Wtedy program był rewelacyjny. Mimo, ze z dużą rezerwa podchodzę do "mechaników" to o tym mogę powiedzieć, ze rzeczywiście był super. Jak czegoś nie schrzanili to 'górna półka", zarówno w bezpieczeństwie jaki skuteczności.
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
PCMedik 7 za darmo

PCMedik to niezwykle proste narzędzie do poprawienia wydajności pracy systemu Windows. Aplikacja optymalizuje konfigurację środowiska programowego dzięki czemu system działa szybciej i stabilniej. Program nie dokonuje żadnych modyfikacji parametrów sprzętowych.

Narzędzie kompatybilne jest z systemami Windows. Wersja testowa posiada ograniczoną funkcjonalność. Producent, firma PGWARE posiada również w swojej ofercie programy do optymalizacji pamięci, gier czy połączeń modemowych.
info:instalki.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

download:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
649
Reakcje/Polubienia
1423
Re: PCMedik 7 za darmo

Bardzo dobry. Według mnie jeden z najlepszych i najprostszych optymizerów. I jeszcze jedno: full bezpieczny.
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
Re: PCMedik 7 za darmo

PGWARE PCMedik 7 przez 3 dni 15 godzin
pcmedik.jpg


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

ArekS

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Kwiecień 2015
Posty
244
Reakcje/Polubienia
0
Re: PCMedik 7 za darmo

Kolega ard zadał pytanie:
Na które kolega lugger odpowiedział:
Bardzo dobry. Według mnie jeden z najlepszych i najprostszych optymizerów. I jeszcze jedno: full bezpieczny.
Nie mam pojęcia, czym się sugerował i jakie testy przeprowadził na potwierdzenie swojej rekomendacji, ale... oto stara recenzja PCMedik na dotTech (autor: Ashraf - ten sam, który prowadzi SharewareOnSale obecnie):

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Dotyczy wprawdzie PCMedik w wersji 6.8, a obecnie oferowana to 7.5, ale wydaje się, że nic nie straciła na aktualności.
Ashraf w podsumowaniu pisze:
I don’t know if the developer is trying to pull a fast one over us, or if he/she truly believes this is the best way to conduct PCMedik. Either way, this program is rubbish; thumbs down and rejected!
Zresztą komentarze (na GOTD) dotyczące wszelkich programów od PGWARE LLC - zarówno tego PCMedik, jak i oferowanych tam nieco wcześniej podobnych "cudów", w rodzaju Game Swift 1 czy PCBoost 4 - dobitnie to potwierdzają:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
- i to mimo dość silnej cenzury, jaka - o czym łatwo się przekonać - panuje na tamtym portalu: moderatorzy GOTD bez skrupułów blokują, w całości lub we fragmentach, co bardziej negatywne opinie.
 
Do góry