Andy

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
1011
Reakcje/Polubienia
64
Moim ulubionym programem spośród licznych przeglądarek PDF jest PDF XChange Viewer
Dlaczego?
Bo jest to przeglądarka mała, szybka, zwinna i o wiele lepiej wyświetla PDF i poszczególne czcionki niż Acrobat Reader i jest do tego także darmowa. Ma wiele funkcji mniej lub bardziej przydatnych i jest także dostępna w polskiej wersji językowej.
Według mnie Foxit Reader nie jest tak dobry i często łapie zawieszki, a z PDF XChange Viewer jeszcze nigdy nie miałem kłopotu.
W PDF Exchange Viwer jest możliwość wzbogacania plików PDF o dodatkowe treści. Do przeglądanych materiałów możemy dodać własne komentarze, ramki ,teksty, strzałki, zapiski, wirtualne pieczątki lub dowolne kształty geometryczne
Program na dobreprogramy.pl otrzymał ocenę 9 więc to też o czymś świadczy choć ja doceniłem jego walory użytkowe za nim jeszcze się pojawił na tym portalu.
I dlatego zachęcam wszystkich do wypróbowania tego programu.
A po bardziej szczegółowe informacje zapraszam na
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
i portal
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

korben

Bardzo aktywny
Dołączył
12 Sierpień 2010
Posty
107
Reakcje/Polubienia
0
Podpisuję się pod opinią o wyjątkowości PDF Xchange. Od prawie roku korzystam i żadnych skarg ode mnie ;)
 

Andy

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
1011
Reakcje/Polubienia
64
papf2 napisał:
Mi się podoba to że w FF'ie można PDF'y otwierać :D
I do tego 10 razy lepiej otwiera PDF'y w FF'ie niż Foxit.
Na Foxita to nawet jego wielbiciele bardzo się skarżą jeśli chodzi o otwieranie PDF w FF'ie
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36012
Reakcje/Polubienia
25116
Miasto
Trololololo
Ja nieznaju tego programu,czy jest jakaś wersja portable? coś ala foxit ( jeden pliczek )
 

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1090
Reakcje/Polubienia
44
Po latach użytkowania Adobe przesiadłem się na PDF XChange Viewer. Wersja Pro ma wiele ciekawych dodatkowych funkcji lecz niestety z uwagi na cenę nie używam jej.
 

Andy

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
1011
Reakcje/Polubienia
64
PiotrN72 napisał:
... Wersja Pro ma wiele ciekawych dodatkowych funkcji lecz niestety z uwagi na cenę nie używam jej.
Hmmm wpadłem na fajny pomysł, może jak Szefowi się program spodoba to ktoś z nas (Fąfli) postara się skołować od producenta jakieś licki na wersję PRO i zrobimy jakiś konkurs.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36012
Reakcje/Polubienia
25116
Miasto
Trololololo
OK,zobaczę jak to będzie ..........może Helium napisze ;)
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36012
Reakcje/Polubienia
25116
Miasto
Trololololo
Dobra ,byli by jacyś chętni na te licki? do Pro wersji ,pytam bo mogę napisać :!:
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36012
Reakcje/Polubienia
25116
Miasto
Trololololo
Do góry