Photomizer 2 SE reaktywacja

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5644
Reakcje/Polubienia
4125
Miasto
Polska
Pamiętacie tę promocję z 15 grudnia zorganizowaną przez niemiecką firmę S.A.D.?
Forum jęczało od postów internatów, nikt praktycznie się na nią nie załapał. Ja także, ale tak mnie to wkurzyło, że od tamtego dnia posyłałem im maile z pytaniem, czy sobie zażartowali, czy faktycznie była promocja, bo jeśli tak, to ja się zarejestrowałem, ale klucza nie otrzymałem. Tak wiec proszę o niego.
Namolnie przypominałem im o tym każdego dnia, aż w końcu...otrzymałem go. Poprosiłem jeszcze, a jakże, o link do pobrania. Długo im zeszło, a to Sylwester i po Sylwestrze, aż w końcu dzisiaj przyszedł mailem.
Wiem teraz już na pewno, że najlepszym narzędziem jest palec ... wwiercany w brzuch, pardon, drugi w kolejności po tym najważniejszym narzędziu... :dziwakNastąpiła oprócz 'reaktywacji' również 'rewolucja' ... czasowo-matrixowa. Piszę kolejny post o 23.50, a ten pierwotny ukazał się o 00.33. Taki 'powrót do przyszłości', czy już może 'wiosna Panie sierżancie' i mamy 1 godzinę do przodu. Ale kino... :dziwak :dziwak :dziwak
 
A

Anonymous

Pamiętam tę promocję. Dla mnie była to najciekawsza propozycja z wszystkich kalendarzy adwentowych. Program z licencją zdobyłem bez problemu. W tamtym czasie nie śledziłem wątków na Forum i do dzisiaj nie zdawałem sobie sprawy z tego, że były jakieś zawirowania. Jedynie kojarzę,że maile promocyjne z firmy S.A.D. przychodziły z pewnych opóźnieniem, nie chciałbym skłamać, ale w moim przypadku czekałem na nie nawet więcej niż 24 godziny. Nawet myślałem, że na nic się nie załapię, ponieważ używałem polskiego IP. Później te maile trzeba było potwierdzać i dopiero wtedy przechodziłem na stronę internetową z kodem aktywacyjnym. Jeszcze jedno, może dlatego zdobyłem ten program bez problemu, ponieważ wchodziłem na niemieckie kalendarze adwentowe tuż po północy, gdy zaczynała się kolejna promocja. Wszystko działało z przysłowiową ichnią precyzją.
Najważniejsze, że cel swój osiągnąłeś. Ostatecznie już Michał Drzymała pokazał jak walczyć z niemiecką biurokracją. Co do czasu to problem może się wiązać z ustawieniami na serwerze.
 
A

Anonymous

Jeszcze było się rozpłakać, nagrać filmik i im wysłać. Pewnie przysłali by więcej kodów :p :p :p
 
Do góry