Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18261
Reakcje/Polubienia
38577
Miasto
Gdzieś w Polsce
Picture Colorizer v2
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
0.0 lifetime

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Picture Colorizer to oprogramowanie systemu Windows do kolorowania czarno-białych zdjęć i przywracania starych zdjęć.
Dzięki technologii AI można automatycznie dodawać kolory do czarno-białych zdjęć. Program integruje przydatne narzędzia i filtry, dzięki czemu można całkowicie zmienić kolorowane obrazy, przeciągając tylko suwaki lub klikając przyciski.

Jeśli chcesz dodać kolor do czerni i bieli lub przywrócić stare rodzinne zdjęcia, po prostu pobierz Picture Colorizer 2.0 już teraz.
Główne cechy:
1. Automatyczne dodawanie kolorów do czarno-białych zdjęć.
2. Napraw porysowany stary obraz lub usuń niechciane obiekty za pomocą funkcji „Zamaluj”.
3. Wyreguluj Jasność / Kontrast / Nasycenie.
4. Wyreguluj filtry HSV.
5. Wyostrz obraz, aby poprawić jakość.
6. Odszumuj obraz, aby wyglądał lepiej.
7. Wygładź twarz i skórę.
8. Usuń zamglenie i popraw kontrast.
9. Zastosuj filtry, które ustawiliśmy wcześniej.
picture-colorizer-screenshot-200x150.png


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
646
Reakcje/Polubienia
1407
Przetestowałem ten soft na starych fotkach z lat II wojny. Efekt - rewelacja!!! Kolorystyka mundurów jak i np. koszul zgodna z tym jaki był wtedy ich naturalny kolor tzn. jak koszule były niebieskie to tu też, a nie zielone. Mało tego na jednej fotce soft rozróżnił - prawidłowo mundury niebieskie od zielonych. Polecam zassać, wcześniej czy później przyda się.
 
Ostatnia edycja:

prawiedziadek

Bardzo aktywny
Dołączył
16 Październik 2012
Posty
126
Reakcje/Polubienia
28
Dziękuję bardzo. Właśnie dzisiejszego popołudnia wróciłem do domu i usiadłem do komputera.
 
Do góry