Pobieranie z CDA Premium

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2691
Reakcje/Polubienia
494
Miasto
okolice internetu
Toż wypadało by najpierw sprawdzić. Premium na CDA działa na zasadach odmiennych od powszechnie znanych, i filmu z rozszerzeniem vfilm (dla naprzykładu:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
) nie pobierzesz bez wykupienia Premki u nich. Ktoś już o tym pisał - spamtrash bodajże.
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
1015
Reakcje/Polubienia
42
Wtyczka do Chrome/edge/Firefox - Video DownloadHelper

Nie używam premium CDA
Skoro nie używasz Premium, to po co w ogóle piszesz. Filmy dostępne bez premium, to byle czym można pobierać, a takie wtyczki na pewno filmów premium nie pobiorą.

@ciacho132066 - zdążyłam pobrać, ale teraz nie wypróbuję, bo obecnie nie mam już konta premium. Miałam, gdy zakładałam temat, a sporo czasu minęło. W każdym razie jeśli znów sobie wykupię, to przetestuję
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
1015
Reakcje/Polubienia
42
nie pobierzesz bez wykupienia Premki
Moje pytanie dotyczyło sytuacji, gdy miałam wykupione konto Premium. Kiedyś można było pobierać, teraz niestety nawet z wykupionym premium pobrać się nie da (można tylko oglądać na smartfonie offline w ich apce, ale na smartfonie to w ogóle mnie nie interesuje oglądanie filmów). Oglądanie online jest niewygodne, bo czasem coś się tnie, a przede wszystkim nie pasuje mi ten marny odtwarzacz na stronie, gdzie nawet podglądu przewijania nie ma
 

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2691
Reakcje/Polubienia
494
Miasto
okolice internetu
Moje pytanie dotyczyło sytuacji, gdy miałam wykupione konto Premium. Kiedyś można było pobierać, teraz niestety nawet z wykupionym premium pobrać się nie da
A to dobrze wiedzieć, bo właśnie miałem wykupić Premium CDA. Choć to parę groszy, ale i tego szkoda dla naciągaczy. Zawsze to parę piw...
P.S. Miałem ostatnio info, że CDA do spółki z Canal+ robią jakieś "wałki" No to teraz by się potwierdzało.
 
Do góry